пʼятниця, 26 січня 2018 12:43

Арбітр зупинив футбольний матч задля молитви

Арбітр зупинив матч в Саудовській Аравії. Фото fiski.net

Англійський футбольний арбітр Марк Клаттенбург, який в даний момент обслуговує матчі в Саудівській Аравії, викликав підтримку серед місцевих жителів після того, як зупинив гру для молитви.

Клаттенбург зупинив матч між командами "Аль-Фейха" і "Аль-Фатех" в Кубку Короля після запрошення молитися з довколишніх мечетей. У цей момент йшов додатковий час поєдинку.

Цей вчинок англійського арбітра викликав підтримку і ентузіазм саудівців. Вболівальники на стадіоні вітали його оплесками.

"Аль Фейха" у підсумку переміг завдяки голу на 118-й хвилині - 2:1 і вийшов у чвертьфінал.

Клуб Сергія Реброва вийшов у чвертьфінал Кубка Короля. В 1/8 фіналу "Аль-Ахлі" розгромив "Аль-Орубах". У цьому місяці заради матчу команди Реброва вперше в історії на стадіон в Саудівській Аравії пустили жінок. Для них на арені виділили окремий сектор. Указ про зняття заборони на відвідування ігор був виданий у жовтні минулого року.
Сергій Ребров минулого літа, підписав контракт з новим клубом на два роки. Річна зарплата Реброва в "Аль-Ахлі" - €2,3 млн.

Зараз ви читаєте новину «Арбітр зупинив футбольний матч задля молитви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua