Ексклюзиви
Субота, 18 листопада 2017 06:06

Американський президент мацав 8 жінок

Американський президент мацав 8 жінок
Перекладачка поруч з Бушем-батьком та міністром оборони Іспанії. Фото: ВВС

Щонайменше 8 жінок звинувачують колишнього американського президента Джорджа Буша-старшого в тому, що він дозволяв собі розпускати руки як під час свого президентства, так і після виходу на пенсію.

Остання звинувачувачка поскаржилася ВВС, що Буш-батько мацав її за сідниці під час церемонії фотографування разом з іншими політиками.

Жінка працює перекладачем і не забажала називати своє ім'я. Вона стала 8-мою жертвою, котра звинуватила політика у непристойній поведінці.

Домагання екс-президента США відчула у 2004 році під час його зустрічі з міністром оборони Іспанії Хосе Мартінесом. Буш-батько намагався налагодити відносини із політиками після того, як іспанські війська відступили в Іракові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викладачка шантажувала учнів оцінками заради сексу

Буш наполіг, аби перекладачка фотографувалася разом з ними після закінчення зустрічі.

Коли вони вишикувалися, Буш-батько схопив її за сідниці.

"Я подумала, що це було випадково, але він повторив це", - зізнається жінка.

Вона говорить, що політик скористався її безпорадністю. Він знав, що вона не наважиться заперечити при міністрові та інших держслужбовцях.

Нещодавно перекладач дізналася від колеги, що та також стала жертвою хтивого екс-президента.

Раніше Буша звинуватили в тому, що серед його жертв була 16-річна дівчина у 2003.

У жовтні представник Буша-старшого, Джим Макграт, визнав, що той "іноді ... поплескував жінок по сідницях, намагаючись показати свою привітність".

У Конгресі США скандал через непристойну поведінку його представників.Представниці Конгресу поскаржилися, що їхні чоловіки-колеги показували їм статеві органи, мацали за інтимні місця та демонстрували іншу непристойну поведінку.

Зараз ви читаєте новину «Американський президент мацав 8 жінок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі