
"Наймодніші цього сезону шуби з норки кольору льоду", — каже працівниця магазину "Євромода" Людмила Ткаченко, 35 років.
Продавець показує нові моделі із розширеними рукавами, з капюшонами та без. Коштують у середньому від 25 тис. грн.
— Зараз іще пішла мода на шубки зі стриженого норкового хутра. За якістю вони навіть кращі за звичайні, — пояснює Ткаченко.
За 45 тис. грн продають італійську шубу з норки з вишивкою та камінням у магазині "Модний стиль". Подібну придбала власниця крамниці. Залишилася ще одна.
— Шкірка вичинена за спеціальною методикою, тому дуже м"якенька і довго прослужить, — говорить продавець Ірина Самойлова, 28 років. — Тим більше, вона вельми оригінальна за пошиттям, бо має рукав-"ліхтарик". Такого в жодній шубі не знайдете.
Фотографувати найдорожчий виріб не дозволяють. Він короткий, трохи нижче талії, з капюшоном. У подарунок до нього дають лисячий комірець.
Лисяча шуба у Вінниці коштує від 12 тис. грн.
З моди вийшли шуби із кролика та гірського козла
— Норочка, канєшно, лучша, — роздивляється виріб із блакитної норки моделі "Метелик " вінничанка Аліна Юрченко, 36 років. — Лиска більше лізе, особенно її в дощ не вдінеш, і тяжча за норку. Моя мама колись купила, то вона геть повилазила. Така страшна зараз стала. Це придивляюся шубу своїй родичці. Вона живе в Німеччині, там ціни на хутряні вироби значно вищі. От така шуба у нас 24 тисячі коштує, а в них майже 58.
Популярніші серед покупців шуби з нутрій.
— Їх беруть найчастіше, вони не лізуть, як кролік, і це вже щитається елітний мєх, — пояснює працівниця магазину "Зимова обнова" Олеся Титаренко. — У середньому такі коштують вісім тисяч гривень. Щоби перевірити якість вичинки, треба вологою рукою провести проти шерсті. Якщо рука лишилася чистою, значить, шуба хороша.
Продавщиця радить уважно перевіряти вироби, пошиті з невеликих клаптів хутра:
— Зазвичай шви можна прощупати руками. Якщо рубці відчуваються, від такої шуби краще відмовитися. Бо за рік-два шви між лоскутиками почнуть розходитися.
Олеся каже, що з моди вийшли шуби із кролика та гірського козла.
Коментарі
2