Вівторок, 13 травня 2008 07:11

Людмилі Дідківській подарували швейну машинку

Багатодітній матері Людмилі Дідківській із села Почапинець Жмеринського району Вінниччини до Великодня губернатор області Олександр Домбровський подарував швейну машинку. Жінка дуже її хотіла. До цього шила на материній, якій 50 років.

— Машинка беушна, но вона робоча, нормальна, — запевняє голова Жмеринської райадміністрації Вінниччини Олександр Сахно, 46 років.

У Людмили та 37-річного Віталія восьмеро дітей. Найменшому Мирославу півтора року. Старшому Сергію 16 років. Навчається на тракториста у Браїлівському ліцеї. 13-річна Лілія, Дмитро, 12 років, 10-річна Катя, Єлісей, 6 років, ходять до школи. 3-річна Софія та Артем, 5 років, — у дитсадок.

Віталій працює в місцевому господарстві механізатором. Із дружиною обробляють 80 соток городу. Мають корову та коня. Мешкають у 4-кімнатному будинку.

— Нам треба хату обкласти кірпічом, — каже Людмила, — а ще шифер для перекриття даху, камінь для фундаменту, пол постелити. А то земля застелена лінолеумом.

Голова облради Григорій Заболотний обіцяє допомогти до Зелених свят.

— У цьому році дамо мікроавтобуси сім"ям, в яких 8-10 дітей — говорить губернатор.

Зараз ви читаєте новину «Людмилі Дідківській подарували швейну машинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода