Ексклюзиви
Пʼятниця, 08 червня 2007 07:05

Іван Фойда віддавав дружині всю зарплату

У Хмільнику помер колишній начальник пожежної частини N9 60-річний Іван Фойда. Чоловік 38 років віддав рятувальній службі, пішов на пенсію в званні майора. Потім на прохання громади села Скаржинці Іван Іванович очолив місцеве сільгосптовариство.

Фойда страждав на гіпертонію. Торік навесні переніс інсульт, з Нового року майже не підводився з ліжка. Уранці 2 червня сказав дружині Ірині, що йому зле. Жінка відійшла зварити дієтичної каші.

— Повернулася за хвилин 15, а він мертвий. Серце не витримало, — розповідає дружина. — Як тепер без нього? Він у мене такий спокійний. Ми толком і не сварилися. Зарплатню всю до копійки віддавав. Серед чоловіків зараз це велика рідкість.

Ірина працює завідувачкою канцелярії прокуратури.

— Вона щодня бігала на обід глядіти чоловіка, — каже міжрайонний прокурор Юрій Касинюк. — Найняла сиділку.

Фойди живуть у центрі Хмільника. Їхній старший син Ігор має бізнес у Києві. Молодший, Олег, після інсульту в батька заміняв його на роботі.

Хоронити Івана Фойду прийшло понад 200 осіб. Процесія йшла під звук сирен двох пожежних машин. Поминки зробили в ресторані "Лісний".

Зараз ви читаєте новину «Іван Фойда віддавав дружині всю зарплату». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода