Четвер, 30 жовтня 2008 16:36

Гурт "Ундіна" випустив дебютний альбом

Утретє за рік вінницький рок-клуб "Ноктюрнус" проводить рок-фестиваль "Терорайзер фест". Захід відбудеться 1 листопада в палаці мистецтв "Зоря" о 18.00.

Виступатимуть місцеві рок-гурти "Інхуман Агенсі", "Ундіна", "Край" та "Акумулятор" і гурт із Хмельницького "Moртарі". Усі грають у стилі "метал".

Групу "Інхуман Агенсі" створено 2007 року. Раніше фани її знали як "Дізордер". У її складі шість музикантів, двоє із них вокалісти.

"Ундіна" з"явилася 2000-го. У гурті грає троє учасників. 23 жовтня вийшов дебютний альбом із семи композицій. Цікавий тим, що пісні написані різними мовами. Гурт із Хмельницького "Мортарі" засновано 1996-го. Припиняв роботу на чотири роки. Зараз працюють над новим альбомом.

— На концерти приходять не лише шанувальники старшого покоління, а й молодь, — каже президент рок-клубу 38-річний Ігор Симоненко.

Концерт триватиме приблизно 3 год. Учасники фестивалю виконають від чотирьох до шести пісень. Зала розрахована на 450 відвідувачів.


Палац мистецтв "Зоря", м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 32.

Тел. (0432) 27 66 84.

Зараз ви читаєте новину «Гурт "Ундіна" випустив дебютний альбом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода