Четвер, 19 червня 2008 18:59

Довідкову службу "09" роблять загальнообласною

Кілька місяців тому довідкова служба "09" Вінниці почала працювати з перебоями. Автовідповідач жіночим голосом повідомляє: "Шановний абоненте, чекайте з"єднання з оператором". Кожні 12 сек. голос нагадує "Чекайте". За 2 хв. зв"язок переривається.

— Це тимчасове явище перехідного періоду, — каже заступник директора з технічних питань Вінницької філії "Укртелекому" Микола Черниш, 59 років. — Зараз намагаємося визначитися з кількістю операторів для оперативного обслуговування викликів, до кінця тижня це питання вирішиться й проблем не буде.

На єдину довідку підключили всі райони області, крім Бершадського, Літинського, міст Гнівань і Тульчин. До 15 липня їх переключать.

— Споживачі цього не відчують, — пояснює Микола Черниш. — Вони як набирали "09", так і набиратимуть. Оплата здійснюватиметься за міським тарифом. А зручність такої довідки у тому, що можна буде дізнатися будь-які телефони по області.

Зараз ви читаєте новину «Довідкову службу "09" роблять загальнообласною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода