Понеділок, 26 грудня 2011 07:15

Будинок згорів через телевізор

У селі Жежелів Козятинського району згорів двоповерховий будинок. 10 сімей залишилися без житла.

— Загорілося опівночі, — згадує 26-річна Галина Слюсаренко.

— Ми вже спали, коли почули гуркіт у двері. То стукала сусідка. Тільки зайшла в хату, стала кричати: "Винось дітей. Горимо". Я малих завернула в одіяла — і до свекрухи. Вона в сусідньому будинку живе. Заразом іще встигла паспорти забрати. Потім із чоловіком Русланом винесли телевізор і холодильник, якого взяли в кредит.

Пожежа сталася через несправний телевізор у квартирі 52-річного Володимира Пизюка. Він жив сам на другому поверсі.

— Того телевізора подарували йому родичі. Він такий старенький, кольоровий. Потім поламався, став тільки говорити. Чоловік слухав його, як радіо, — розповідає сільський голова Євгенія Слюсаренко. — Як став диміти, господар усіх розбудив, щоб вибігали на вулицю.

Збитки оцінюють приблизно в 1 млн грн.

— Цей будинок, як сірникова коробка. Він увесь із дерева, — продовжує голова сільради. — Якби був із кірпіча, такого б не сталося.

Погорільців розселили по сусідах та родичах. Двом родинам дали порожні будинки.

— Наш земляк, підприємець із Бердичева, привіз одіяла, подушки, одяг, гроші. Червоний Хрест дав усім теж одіяла, по комплекту постільної білизни, по три куски мила, по три пачки порошку та шампуні. Ще роздали по 100 гривень.

Зараз ви читаєте новину «Будинок згорів через телевізор». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі