четвер, 25 листопада 2021 06:25

Зверєв виграв Підсумковий тенісний турнір

Автор: GettyImages
  Німецький тенісист Олександр ­Зверєв тримає трофей переможця ­Підсумкового ­турніру-2021. У ньому брали участь вісім най­кращих тенісистів сезону. Вперше проходив у італійському Турині

Німецький спортсмен 24-річний Олександр Зверєв виграв Підсумковий тенісний турнір серед чоловіків. У фінальному матчі здолав торішнього чемпіона росіянина Данила Медведєва у двох партіях — 6:4, 6:4.

Виграш німця був несподіванкою. Напередодні Зверєв витримав важкий поєдинок проти найкращого тенісиста світу Новака Джоковича. Попри статус суперника, Олександр зумів перемогти його в трьох партіях.

Шанси Медведєва напередодні фінального матчу оцінювали вище, тому що в останніх п'яти зустрічах вигравав у Зверєва. Зокрема, у груповому раунді Підсумкового турніру. Та Олександр весь поєдинок диктував свої умови. Сильно подавав і контролював гру завдяки потужному удару справа. Зазвичай мобільний Медведєв не встигав реагувати, був млявий і безініціативний.

Це друга перемога Зверєва на Підсумковому турнірі. Вперше тріумфував 2018-го.

У жінок виграла 28-річна Гарбіньє Мугуруса з Іспанії. Українка Еліна Світоліна відмовилася їхати запасною. Сезон вона закінчила на 15-й позиції світового рейтингу.

Зараз ви читаєте новину «Зверєв виграв Підсумковий тенісний турнір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua