вівторок, 24 січня 2017 05:30

Українець здобув першу медаль на етапах Кубка світу цього сезону

28-річний Сергій Семенов посів третє місце на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці. Спортсмен здобув бронзову нагороду в індивідуальній гонці на 15 км. На чотирьох вогневих рубежах припустився одного промаху. Це перша медаль українців на етапах Кубка світу цього сезону в особистих ­гонках.

"Золото" отримав росіянин Антон Шипулін. Другий — француз Мартен Фуркад.

— Бігти важко, але результат непоганий. Ішов рівно, без особливих різких рухів. На самому фініші спіткнувся — палиці перед лижами встали. Ще й дуже болісно приземлився, досі відійти не можу. Що стосується промаху, то просто не вистачило дихання. Треба було, напевно, відкласти постріл, не стріляти так швидко. Проблем із ногами сьогодні не було, — сказав Семенов після гонки.

В естафеті й чоловіча, і жіноча збірні України посіли четверті місця.

Змагання в Антхольці — останнє перед чемпіонатом світу. Він пройде в австрійському Хохфільцені. Почнеться 9 лютого, фінішує — 19-го.

Зараз ви читаєте новину «Українець здобув першу медаль на етапах Кубка світу цього сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua