Ексклюзиви
середа, 07 лютого 2007 15:44

Шарапова заробить на рекламі 30 мільйонів доларів

Автор: фото: REUTERS/Ashraf Mohammed
  Тенісист Роджер Федерер (ліворуч), футболіст Т’єррі Анрі (у центрі) та майстер гольфу Тайгер Вудс підписали контракт з компанією ”Жиллетт”. Вони проводять рекламну кампанію у Дубаї (ОАЕ)
Тенісист Роджер Федерер (ліворуч), футболіст Т’єррі Анрі (у центрі) та майстер гольфу Тайгер Вудс підписали контракт з компанією ”Жиллетт”. Вони проводять рекламну кампанію у Дубаї (ОАЕ)

Зарплати спортсменів складаються з двох частин. Гроші вони отримують за ігровим контрактом і рекламними зобов"язаннями. Останні часто складають основну частину прибутку спортсменів.

Найбагатший спортсмен світу — гольфіст Тайгер Вудс, 31 рік. Його щорічний прибуток становить $86,4 млн. Він співпрацює з "Найк" та "Дженерал Моторс" і має від цього $50 млн.

Німецький пілот Міхаель Шумахер, 38 років, торік завершив кар"єру у "Формулі-1". Він заробляв $80 млн на рік. $45 млн платили рекламні спонсори — швейцарська годинникова компанія "Омега" та виробник моторних масел "Шелл".

У жінок найбільші прибутки має тенісистка Марія Шарапова. 19-річна росіянка, яка нині очолює жіночий рейтинг, на корті торік заробила "лише" $3,8 млн. Зате завдяки співпраці з різними компаніями, серед яких "Найк", "Колгейт", "Моторола", "Ленд Ровер" тенісистка має майже $30 млн прибутку.

Серед українців лідирує футболіст Андрій Шевченко. $14,4 млн йому платить власник "Челсі" Роман Абрамович. Ще $7 млн Шеві платять спонсори — виробники спортивного екіпірування "Адідас" та "Мізуно" й український пивний концерн "Оболонь".

А росіяни підрахували прибутки від реклами своїх 100 найбагатших спортсменів. Вони складають $189,4 млн.

Зараз ви читаєте новину «Шарапова заробить на рекламі 30 мільйонів доларів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути