вівторок, 06 серпня 2013 00:30

Саладуха пропустила етап "Діамантової ліги" заради чемпіонату світу

Автор: фото: REUTERS
  Богдан Бондаренко місяць тому стрибнув на 2,41 м — найкращий результат сезону в світі

10 серпня у Москві стартує чемпіонат світу з легкої атлетики. Хто з українських атлетів може привезти медалі?

Богдан Бондаренко, 23 роки, стрибки у висоту

Харків'янин був чемпіоном світу серед юніорів, посів сьоме місце на Олімпіаді-2012. Тепер він фаворит чемпіонату світу. Два місяці поспіль українця визнають найкращим легкоатлетом Європи. Цього сезону Богдан показав 2,41 м і навіть штурмував світовий рекорд — 2,47 м. Досягнення належить кубинцеві Хав'єру Сотомайору — 2,45 м і було встановлене 20 років тому.

Ольга Саладуха, 30 років, потрійний стрибок

Чемпіонка світу-2011, бронзова призерка Олімпіади. Раніше головною конкуренткою донеччанки була кубинка Ярхеліс Савіньє. Зараз —  колумбійка Катеріне Ібаргуєн. Усі дуелі на "Діамантовій лізі-2013" виграла південноамериканка.

Саладуха готується до чемпіонату світу за індивідуальним планом у Вінниці. Планувала виступити на етапі "Діамантової ліги" в Лондоні, але, порадившись із тренером, вирішила зосередитися на тренуваннях.

Жіноча естафета 4х100 м

Немає жодного турніру, з якого українки не поверталися би без нагород. Цього року вони перемогли американок, хоч ті бігли не основним складом на Всесвітній Універсіаді. А Марія Рємєнь виграла у представниць США етап "Діамантової ліги" з бігу на 200 м у Лозанні.

На чемпіонаті світу боротися за перемогу буде надзвичайно складно. Лідерство утримують збірні США та Ямайки. Похитнути їхні позиції непросто. Проте зійти на п'єдестал наші дівчата здатні. Цього року українки виступали в такому складі: Олеся Повх, Вікторія П'ятаченко, Марія Рємєнь і Наталія Погребняк. У команді також Христина Стуй і Єлизавета Бризгіна. Хто з них вийде на старт у Москві, вирішуватимуть тренери.

Чоловіча естафета 4х100 м

Наші хлопці перемогли на Всесвітній Універсіаді.

Руслан Перестюк, Сергій Смелик, Ігор Бодров і Віталій Корж — серед вісімки найкращих команд світу цього сезону і мають чудові шанси як мінімум на фінал.

61 спортсмен увійшов до складу збірної України на чемпіонат світу. Це  28 чоловіків і 33 жінки.

Зараз ви читаєте новину «Саладуха пропустила етап "Діамантової ліги" заради чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua