пʼятниця, 03 червня 2011 03:15

Найкращими були Воронін і Шевчук

Автор: фото: Володимир Котленко
  Гравці збірної України Андрій Воронін (ліворуч) та В’ячеслав Шевчук святкують другий гол у ворота Узбекистану

58-річний Олег Блохін із перемоги почав своє друге перебування на посаді головного тренера збірної України. Минулої середи його підопічні обіграли національну команду Узбекистану—2:0. У понеділок, 6 червня, Україна в Донецьку прийматиме Францію (22.00, ТБ: "Інтер").

Матч Україна — Узбекистан для "ГПУ" коментує колишній гравець тернопільської "Ниви" Ігор Яворський, 51 рік.

Що сподобалося в діях збірної України?

1. Налаштування футболістів на матч

Повна концентрація та самовіддача. Це йде від тренерського штабу. Також впало в око, що ніхто з наших одне одному не "пихає" під час гри.

2. Намагання грати в комбінаційний футбол

Особливо це було помітно у другому таймі. У першому — команда періодами "просідала". Після перерви вийшли свіжі гравці та стала помітною перевага українців у функціональній готовності.

3. Андрій Воронін і В'ячеслав Шевчук

Дивувався завжди, коли Вороніна не викликали до команди. Це класний гравець, досвідчений — може і завершити атаку, і пас віддати. А Шевчук грамотно діє тактично: із ним за лівий фланг можна бути спокійним.

Що не сподобалося?

1. Перший тайм

Українцям не вдавався швидкий перехід з оборони в атаки. М'яч рухався погано, і небезпека поблизу воріт суперника виникала стихійно.

2. Центр оборони

Узбеки мали нагоди, щоб забити м'яч. Центральним захисникам — Євгену Хачеріді та Олександру Кучеру — бракувало зіграності. І якщо індивідуально Хачеріді діяв сильно, то Кучер просто провалився.