вівторок, 12 липня 2011 06:45

Каннаваро завершив кар'єру

Минулої суботи 37-річний італієць Фабіо Каннаваро оголосив про завершення кар'єри футболіста. Травмоване коліно не дозволяє йому грати у повну силу.

Центральний захисник виступав за італійські "Наполі", "Парму", "Інтер", "Ювентус" та іспанський "Реал". Останнім клубом Фабіо став "Аль-Ахлі" з Об'єднаних Арабських Еміратів.

— Футбол — це моє життя. Мені дуже шкода, але коліно більше не здатне витримувати цих навантажень. Я маю намір залишитися в "Аль-Ахлі" на посаді директора клубу. Пропрацюю тут три роки, — каже Каннаваро.

Він зіграв 136 матчів у складі національної збірної Італії. Це досягнення є національним рекордом. 2006-го Фабіо виграв Кубок світу у Німеччині, а також отримав Золотий м'яч. Каннаваро став першим в історії захисником, який здобув цей приз.

— Це великий футболіст, капітан збірної Італії, яка стала чемпіоном світу, — говорить колишній гравець італійського "Мілана" Андрій Шевченко, 34 роки.

— Каннаваро добре грав у відборі, був швидкий, — додає нападник київського "Арсенала" Максим Шацьких, 32 роки. — Невисокий зріст (176 см. — "ГПУ") він компенсував стрибучістю. Грамотно обирав позицію на полі. Щодо його мінусів, то з нічого міг придумати момент у свої ворота. Інколи діяв авантюрно.

Зараз ви читаєте новину «Каннаваро завершив кар'єру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.12.2013 20:22:55chuprynka77.123.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

янукович хвалиться Мудрецю своїм багатством і тим, як він "складав" монету до монети, щоб здобути собі свій межигірський маєток. Також він розповідав, як зневажає тих казлів, що мішають йому жити, та називають його скупим-хамом.
- Ти зовсім не скупий, і не хам, а навпаки дуже щедрий, - погодився з ним Мудрець, - щодня ближчає той день, коли ти віддаси все те, що заробив непосильною важкою працею і нічого не залишиш собі.

14.12.2013 13:49:46Добрый Лео37.54.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Американское сало" – не просто роман о реальной политике, это целый проект.Его задача – рассказать о технологиях nation-building, по условиям которых уже давно живет весь мир, но толком не знает, что это такое.Если ты смотрел легендарный фильм "Плутовство" с Дастином Хоффманом в главной роли, если знаешь "Абсолютную власть" со Стивеном Фраем и хочешь узнать, как путем нехитрых манипуляций (никакой магии!) можно за год разрушить целую страну и создать на ее месте новую, – читай "Американское сало"!Свобода – в том, чтобы сказать себе правду. Правда никогда не бывает удобной. Многие не выдерживают ее и уходят навсегда.

14.12.2013 12:15:24Normalny217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты -то там,что будешь делать.Твоя свобода у тебя в штанах

14.12.2013 11:52:31Mig217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Pastor hlag,таким как ты на халяву и уксус сладкий.

14.12.2013 11:18:14Добрый Лео37.54.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

• Часть 2 статьи 109. Публичные призывы к насильственному изменению или свержению конституционного строя или к захвату государственной власти, а также распространение материалов с призывами к совершению таких действий: караются сроком от 3 до 5 лет тюрьмы.
• Статья 279. Блокирование транспортных коммуникаций: наказывается ограничением свободы на срок до трех лет.
Статья 293. Групповое нарушение общественного порядка: наказывается арестом сроком до шести месяцев.

14.12.2013 11:20:18II178.132.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

я вообще не понимаю, куда правительство смотрит, такое чувство, что они на самом деле не хотят майдан разгонять, он им выгоден как инструмент шантажа

14.12.2013 11:21:47strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Еще один догадался ...

14.12.2013 12:16:12Normalny217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кого шантажировать будем?

14.12.2013 12:34:42strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Украинцев .

14.12.2013 11:14:01strat1093.72.6.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Во первых - большинство украинцев за дружбу с Россией .
Во вторых - пистец сколько ошибок грамматических .

14.12.2013 11:05:54II178.132.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не, сценарий арабской весны это конечно круто. Но посмотрите что творится внутри оппозиции, победившей в результате подобной "революции". Как только такая оппозиция приходит к власти, тут же начинается война между ее лидерами, и в стране начинается хаос.

14.12.2013 11:03:50II178.132.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Короче, я так понимаю, народ хочет получить вторую Сирию...

14.12.2013 10:56:07chuprynka77.123.188.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Лиш тому що янукович, азіров та ко
прикриває своє професійне банкрутство та нездатність керувати країною -
тупим нічим не обгрунтованим невіглаством про проблеми в підписанні Асоціації з ЄС, які "ВЛАДА" не бачила три роки, та "прозріла" лишень після консультаціїй з пуцькіними ?????????

14.12.2013 10:57:10chuprynka77.123.188.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ця "влада" була та є подібна до "гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні трупних кісток та всякої нечистости". Мужньо викриваючи їхнє лицемірство, багатонаціональний народ України вийшов на Євро майдан неодноразово каже до них : "Горе вам лицеміри - янукович, азаров та КО ! " ( від Матвія 23:5, 13—31).

14.12.2013 10:56:39chuprynka77.123.188.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

" Горе вам лицеміри - янукович, азаров та КО ! "
Розгляньмо політичну ситуацію, яка є на сьогоднішній день в Україні. "Влада" прикидається вірними виконавцями основного Закону України - Конституції , але насправді наповнює розум народу брехнею, якою відвертають увагу від реальних економічних та політичних проблем . "Влада" скрупульозно тримається букви закону і водночас нехтує основними принципами, які відображають істинне правосуддя. На людях вони удають із себе відданих слуг народу, в ділах це негідники. Їхні вчинки ніколи не відповідають їхнім словам. Вони роблять все для того, "щоб їх бачили люди".

14.12.2013 10:52:33Микола Прудиус37.73.224.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Европа и америка нам украинскому народу должна помочь . Эти страны должны все сделать чтоб донецкую бандитскую власть во главе с зеком енакиевским прибрать с олимпа .

14.12.2013 11:16:13Mig217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И поставить во главе Украины послушную марионетку типа фашиста Тягнибока...

14.12.2013 10:58:24strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А почему тебе , ленивому мудаку , кто-то должен помогать ? Они у тебя что , одалживали ? Расписка есть ?

14.12.2013 11:14:33Микола Прудиус37.73.224.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Им самим это выгодно ,что мне тебе все по полочкам разложить. Ты или тупой или прикидываешся . Мне с тобой не интересно.Все , держись в штанах.

14.12.2013 11:20:49strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Конечно не интересно тебе со мной , я же без печенек пришел . Прудиус - в тебе все интересно - и взгляды , и аргументы , и фамилия .

14.12.2013 10:54:05II178.132.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДОЛЖНЫ помочь? А не много ли ты о себе возомнил-диктовать ЕС и США что они должны, а что нет?

14.12.2013 11:06:35Микола Прудиус37.73.224.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

У них есть много способов как бороться с ЗЕКОМ ЕНАКИЕВСКИМ и ДОНЕЦКИМИ БАНДИТАМИ. ь. Ну к примеру заблокировать счета , запретить выезд в европу и америку родственникам разом с ЯНИКОМ , наложить эмбарго на торговлю и много много др. способов , ты что баран.

14.12.2013 11:18:38Mig217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

При желании украинские власти найдут способ бороться с такими, как ты.

14.12.2013 11:08:28II178.132.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

если они закроют счета бандитов, как ты выразился, то на какие шиши майдан стоять будет?!

14.12.2013 11:07:39II178.132.102.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

а ты в курсе что украинская олигархия поддерживает майдан?:D

14.12.2013 11:09:33strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Олигофрения , а не олигархия .

14.12.2013 10:53:47Normalny217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Уже трепещу:):):)

14.12.2013 11:00:21Микола Прудиус37.73.224.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ты с каких пор на олимпе . О теме разговор вовсе не идется . ТЫ в ЖОПЕ ,и про это ты сам знаешь.

14.12.2013 11:04:31strat1093.72.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ага , в твоей . Сзади пристроился .

14.12.2013 11:04:31Normalny217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Нет и не был там никогда.Завидуй молча

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути