середа, 28 березня 2007 14:16

Хлистунова взяла бронзу

В Австралії проходить чемпіонат світу з водних видів спорту. Змагання тривають другий тиждень. Першу медаль на них українці завоювали у вівторок. Плавчиня Ганна Хлистунова, 19 років, фінішувала третьою в запливі на 100 м брасом. Рівненчанка зафіксувала результат 1:07:27 хв. і повторила рекорд Європи. Попереду Хлистунової фінішували австралійка Лейтон Джонс та американка Тара Кірк.

Хлистунова — діюча чемпіонка Європи на цій дистанції. Навчається в Рівненському гуманітарному університеті на факультеті фізичного виховання.

Зараз ви читаєте новину «Хлистунова взяла бронзу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua