Ексклюзиви
Четвер, 26 лютого 2009 19:40

Футбол. Чемпіонат України 2008/09. Календар матчів весняної частини сезону

18-й тур

27 лютого (п"ятниця)

18.00 "Металург" (Донецьк) — "Кривбас" (Кривий Ріг) — Перший національний

28 лютого (субота)

14.00 "Металург" (Запоріжжя) — "Зоря" (Луганськ) — ТРК "Футбол"

16.00 "Ворскла" (Полтава) — "Таврія" (Сімферополь) —Перший національний

18.00 "Дніпро" (Дніпропетровськ) — ФК "Львів" (Львів) — ТЕТ

1 березня (неділя)

14.00 "Арсенал" (Київ) —ФК "Харків" (Харків)

16.00 "Карпати" (Львів) — "Чорноморець" (Одеса) — Перший національний

2 березня (понеділок)

19.00 "Іллічівець" (Маріуполь) — "Шахтар" (Донецьк) — ТРК "Україна"

4 березня (середа)

18.00 "Металіст" (Харків) — "Динамо" (Київ) — Перший національний

19-й тур

6 березня (п"ятниця)

18.00 "Таврія" — "Металург З"

7 березня (субота)

14.00 ФК "Харків" — "Металург Д"

16.00 "Шахтар" — "Дніпро"

17.00 "Кривбас" — "Чорноморець"

18.00 "Іллічівець" — "Карпати"

8 березня (неділя)

14.00 "Зоря" — "Арсенал"

16.00 ФК "Львів" — "Металіст"

18.00 "Динамо "— "Ворскла"

20-й тур

13 березня (п"ятниця)

19.00 "Ворскла" — ФК "Львів"

14 березня (субота)

14.00 "Арсенал" — "Таврія"

14.00 "Чорноморець" — ФК "Харків"

14.00 "Металург Д" — "Зоря"

16.00 "Карпати" — "Кривбас"

18.00 "Дніпро" — "Іллічівець"

15 березня (неділя)

16.00 "Металург З" — "Динамо"

17.00 "Металіст" — "Шахтар"

21-й тур*

21 березня (субота)

ФК "Харків" — "Кривбас"

"Зоря" — "Чорноморець"

"Таврія" — "Металург Д"

"Динамо" — "Арсенал"

ФК "Львів" — "Металург З"

"Шахтар" — "Ворскла"

"Іллічівець" — "Металіст"

"Дніпро" — "Карпати"

22-й тур

4 квітня (субота)

"Металург Д" — "Динамо"

"Чорноморець" — "Таврія"

"Кривбас" — "Зоря"

"Металіст" — "Дніпро"

"Ворскла" — "Іллічівець"

"Металург З" — "Шахтар"

"Арсенал" — ФК "Львів"

"Карпати" — ФК "Харків"

23-й тур

11 квітня (субота)

"Зоря" — ФК "Харків"

"Таврія" — "Кривбас"

"Динамо" — "Чорноморець"

ФК "Львів" — "Металург Д"

"Шахтар" — "Арсенал"

"Іллічівець" — "Металург З"

"Дніпро" — "Ворскла"

"Металіст" — "Карпати"

24-й тур

18 квітня (субота)

"Металург Д" — "Шахтар"

"Чорноморець" — ФК "Львів"

"Кривбас" — "Динамо"

ФК "Харків" — "Таврія"

"Ворскла" — "Металіст"

"Металург З" — "Дніпро"

"Арсенал" — "Іллічівець"

"Карпати" — "Зоря"

25-й тур

25 квітня (субота)

"Таврія" — "Зоря"

"Динамо" — ФК "Харків"

ФК "Львів" — "Кривбас"

"Шахтар" — "Чорноморець"

"Іллічівець" — "Металург Д"

"Дніпро" — "Арсенал"

"Металіст" — "Металург З"

"Ворскла" — "Карпати"

26-й тур

2 травня (субота)

"Металург Д" — "Дніпро"

"Чорноморець" — "Іллічівець"

"Кривбас" — "Шахтар"

ФК "Харків" — ФК "Львів"

"Зоря" — "Динамо"

"Металург З" — "Ворскла"

"Арсенал" — "Металіст"

"Карпати" — "Таврія"

27-й тур

9 травня (субота)

"Динамо" — "Таврія"

ФК "Львів" — "Зоря"

"Шахтар" — ФК "Харків"

"Іллічівець" — "Кривбас"

"Дніпро" — "Чорноморець"

"Металіст" — "Металург Д"

"Ворскла" — "Арсенал"

"Металург З" — "Карпати"

28-й тур

16 травня (субота)

"Металург Д" — "Ворскла"

"Чорноморець" — "Металіст"

"Кривбас" — "Дніпро"

ФК "Харків" — "Іллічівець"

"Зоря" — "Шахтар"

"Таврія" — ФК "Львів"

"Арсенал" — "Металург З"

"Карпати" — "Динамо"

29-й тур

23 травня (субота)

ФК "Львів" — "Динамо"

"Шахтар" — "Таврія"

"Іллічівець" — "Зоря"

"Дніпро" — ФК "Харків"

"Металіст" — "Кривбас"

"Ворскла" — "Чорноморець"

"Металург З" — "Металург Д"

"Арсенал" — "Карпати"

30-й тур

26 травня (вівторок)

"Металург Д" — "Арсенал"

"Чорноморець" — "Металург З"

"Кривбас" — "Ворскла"

ФК "Харків" — "Металіст"

"Зоря" — "Дніпро"

"Таврія" — "Іллічівець"

"Динамо" — "Шахтар"

"Карпати" — ФК "Львів"


Кубок України. Півфінали

22 квітня (середа)

"Металіст" — "Ворскла"

"Шахтар" — "Динамо"

Додаткові матчі в разі необхідності — 13 травня (середа)

Фінал

31 травня (неділя)

Місце проведення поєдинку буде визначене пізніше


Офіційні матчі національної команди України у відбірному турнірі Кубка світу-2010

1 квітня (середа) Англія — Україна (Лондон)

6 червня (субота) Хорватія — Україна (Загреб)

10 червня (середа) Україна — Казахстан (місце проведення визначиться пізніше)

Ліга чемпіонів УЄФА (матчі по вівторках та середах)

1/8 фіналу    24/25 лютого — перші матчі; 10/11 березня — повторні матчі

1/4 фіналу    7/8 квітня — перші матчі; 14/15 квітня — повторні матчі

1/2 фіналу    28/29 квітня — перші матчі; 5/6 травня — повторні матчі

Фінал (Рим, Італія)    27 травня (середа)

Кубок УЄФА (матчі по четвергах, окрім деяких повторних поєдинків 1/8 фіналу)

1/8 фіналу     12 березня — перші матчі; 18/19 березня — повторні матчі

1/4 фіналу    9 квітня — перші матчі; 16 квітня — повторні матчі

1/2 фіналу    30 квітня — перші матчі; 7 травня — повторні матчі

Фінал (Стамбул, Туреччина)    20 травня (середа)

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів та Кубка УЄФА

відбудеться у п"ятницю, 20 березня, у швейцарському Ньоні

Зараз ви читаєте новину «Футбол. Чемпіонат України 2008/09. Календар матчів весняної частини сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода