четвер, 15 липня 2021 17:26

Джокович виграв Вімблдон і наздогнав Федерера та Надаля

Сербський тенісист 34-річний Новак Джокович переміг на Вімбл­донському турнірі. У фінальному матчі обіграв італійця Маттео Береттіні в чотирьох партіях.

Автор: ФОТО З САЙТА GettyImages.com
  Сербський тенісист Новак Джокович 2021 року виграв три турніри ”Великого шолома” — відкриті чемпіонати Австралії, Франції та Вімблдон

Якість гри серба в Лондоні за його стандартами була невисока. Та клас Джоковича дозволяє йому нині перемагати, не застосовуючи на корті 100% своїх можливостей. Тим більше, на трав'яному Вімблдоні, де реальну конкуренцію 2021-го міг скласти тільки швейцарець Роджер Федерер, 40 років. Але він тільки повернувся в тур після подвійної операції та зупинився у чвертьфіналі свого коронного турніру з серії "Великого шолома".

Джокович здобув 20-й титул. Стільки ж мають Федерер та іспанець Рафаель Надаль. Усі троє ведуть боротьбу за статус найкращого тенісиста в історії і мають заявитися на наступний "Шолом" — відкритий чемпіонат США, який стартує 30 серпня.

Я знав, що в цьому матчі на кону стоїть історія, тому нервував більше, ніж зазвичай

Новак Джокович,
про фінальний поєдинок Вімблдона-2021

Зараз ви читаєте новину «Джокович виграв Вімблдон і наздогнав Федерера та Надаля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua