пʼятниця, 13 квітня 2018 00:55

"Барселона" програла – 0:3 і "вилетіла" з Ліги чемпіонів

Автор: REUTERS
  Захисник ”Роми” Костас Манолас (у темній формі) веде боротьбу із нападаючим ”Барселони” Луїсом Суаресом. Манолас забив переможний м’яч

Італійська "Рома" створила найбільшу сенсацію у чвертьфінальних матчах Ліги чемпіонів. Підопічні тренера 48-річного Еусебіо Ді Франческо обіграли вдома "Барселону" — 3:0. Саме перемога з таким рахунком потрібна була віце-чемпіо­ну Італії-2017 для загального успіху. Тиждень тому римляни програли в Барселоні — 1:4.

Ді Франческо зіграв за незвичною для себе схемою 1–3–5–2. "Рома" відкрила рахунок після довгої передачі Де Россі на Джеко і влучного удару боснійця — саме Джеко забив переможний гол у протистоянні з "Шахтарем" на попередній стадії турніру.

"Барселона" програла перший тайм повністю. І не змогла психологічно перебудуватися в перерві. На 56-й хвилині Де Россі з пенальті подвоїв рахунок. На 82-й Манолас забив потрібний третій м'яч.

"Барселона" востаннє виграла Лігу чемпіонів 2015‑го. З того часу тричі поспіль "вилітала" у чвертьфіналі. Уперше команда залишила турнір після перемоги в три м'ячі.

Від "Роми" команда Ліонеля Мессі пропустила за матч стільки, скільки в попередніх дев'яти.

"Рома" зіграє у півфіналі Ліги чемпіонів уперше. В Кубку чемпіонів це було одного разу — сезон 1983/84. Тоді римляни перемогли шотландський "Данді". Але поступилися у вирішальному матчі англійському "Ліверпулю", з яким можуть перетнутися і в нинішньому розіграші.

Футбол. Ліга чемпіонів 2017/18. 1/4 фіналу

Повторні матчі

"Рома", Рим, Італія — "Барселона", Іспанія — 3:0 (перший матч — 1:4)

"Манчестер Сіті", Англія — "Ліверпуль", Англія — 1:2 (0:3)

"Реал", Мадрид, Іспанія — "Ювентус", Турин, Італія — 1:3 (перший матч — 3:0)

"Баварія", Мюнхен, Німеччина — "Севілья", Іспанія — 0:0 (перший матч — 2:1)

1/2 фіналу

Жеребкування — 13 квітня, п'ятниця

Перші матчі — 24/25 квітня

Повторні матчі — 1/2 травня

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" програла – 0:3 і "вилетіла" з Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua