четвер, 01 квітня 2010 18:04

"Арсенал" рятує матч із "Барселоною" і втрачає лідерів

Автор: фото: REUTERS/Michaela Rehle
  Форвард ”Манчестер Юнайтед” Вейн Руні ушкодив литку

Цього тижня відбулися перші чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. Гості не здобули жодної перемоги.

30 березня (вівторок)

"Баварія" (Мюнхен, Німеччина) — "Манчестер Юнайтед" (Англія) — 2:1

Голи: Рібері (77), Олич (90+2) — Руні (2)

Хорватський форвард "Баварії" Івиця Олич напередодні матчу сказав, що не завжди розуміє рішень тренера Луї ван Галя. Зазвичай жорсткий голландський фахівець за такі слова садить на лаву запасних, але тут тренер пропустив їх повз вуха. Логіка ван Гала зрозуміла: команда провалила останні матчі в чемпіонаті Німеччини й особисті розборки влаштовувати було недоречно.

Олич і приніс перемогу "Баварії". Він забив на останній хвилині й цим ще раз нагадав про фінал Ліги чемпіонів-1999, коли МЮ переміг "Баварію" в компенсований час. Гол Олича підкреслив друготаймову перевагу господарів. Невдало зіграв капітан гостей, 35-річний правий захисник Гарі Невілл, який не зумів впоратися з Франком Рібері. Чемпіону Англії не принесла користі й перебудова з тактичної схеми 1-4-3-3 на 1-4-4-2 по ходу матчу. МЮ не тільки втратив переконливішу гру до перерви, а і провідного форварда Вейна Руні. Найкращий гравець команди Алекса Ферґюсона ушкодив литку. Термін відновлення — два-чотири тижні, тому Руні точно пропустить повторний поєдинок.

Українець Анатолій Тимощук у свій день народження провів на полі заключні 5 хв.

"Ліон" (Франція) — "Бордо" (Франція) — 3:1

Голи: Лісандро Лопес (10, 77, із пенальті), Бастос (33) — Шамах (14)

Спад у грі "Бордо" засвідчила слабка гра в обороні гостей. Ліонці, які з 2004-го по 2006-й, регулярно грали у чвертьфіналі турніру, але далі не проходили, могли забити і четвертий гол, який фактично позбавляв би протистояння інтриги.

Тимощук у свій день народження провів на полі заключні п"ять хвилин

Повторні матчі ці пари команд проведуть 7 квітня, середа.

31 березня (субота)

"Арсенал" (Лондон, Англія) — "Барселона" (Іспанія) — 2:2

Голи: Волкотт (60), Фабреґас (85, із пенальті) — Ібрагімович (46, 59)

Тотальна перевага "Барселони" з перших хвилин не призвела до голу тільки через кураж голкіпера "Арсенала", іспанця Алмунії. Він помилився на початку другого тайму, вийшовши необачно з воріт. "Арсенал" по ходу матчу втратив захисника Галласа, а Александр Сонґ зіграв на його місці невдало. Також завчасно пішов із поля росіянин Аршавін, який вибув на два-три тижні. Шкутильгаючи, закінчував матч капітан і лідер "Арсенала "Фабреґас. Він точно не зіграє в Барселоні — дискваліфікація. Однак "каноніри" не здалися і за рахунку 0:2. Тренер лондонців Арсен Венґер випустив на поле швидкого Волкотта, і той перебігав лівого захисника "Барселони" Максвелла.

Без Галласа, Фабреґаса та Аршавіна "Арсеналу" буде надзвичайно важко на "Ноу Камп". Навіть враховуючи те, що "Барселона" змушена буде перекроїти центр захисту через дискваліфікацію Пуйоля та Піке.

"Інтер" (Мілан, Італія) — ЦСКА (Москва, Росія) — 1:0

Гол: Міліто (65)

Повна перевага чемпіона Італії. Надто у другому таймі. "Інтер" мав забивати більше.

Повторні матчі ці пари команд проведуть 6 квітня, вівторок.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" рятує матч із "Барселоною" і втрачає лідерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua