Фінал Кубка УЄФА (Стамбул)

"Шахтар" (Україна) - "Вердер" (Німеччина) 2 - 1
Голи: Адріано (25), Налдо (35), Жадсон (97)

Як "Шахтар" перемагав у Кубку УЄФА:

З перших же хвилин зустрічі "Шахтар" узяв м"яч під свій контроль. Гірники грали дисципліновано та організовано.

Перший же небезпечний момент з"явився у гірників на 8-ій хвилині зустрічі. Адріано пробивав із чудової позиції, але бразильцю не вистачило точності. А на 24-ій хвилині матчу Адріано забив і зробив це дуже красиво.

Після голу гірники сіли в оборону, віддавши при цьому центр поля "Вердеру". І ближче до 35-ої хвилини матчу "Вердер" вмудрився відіграти один м"яч – Фернандіньо сфолив на Розенберзі поблизу своєї штрафної площі, Налдо зі штрафної пробив просто, але м"яч від рук П"ятова влетів у сітку воріт.

Друга половина зустрічі, так само як і перша почалася з атак гірників, одна з яких призвела до небезпечного штрафного поблизу воріт "Вердера", але обійшлося без гола.

Під завісу тайму небезпечний момент біля воріт П"ятова створили футболісти "Вердера", але Срна у підкаті вибив м"яч на кутовий.

Основний час матчу так і завершився внічию 1:1 і зустріч перейшла у додатковий час.

На 97-ій хвилині "Шахтар" знову вийшов вперед – Срна прострілив з правого флангу, Жадсон у дотик із центру штрафної пробив по воротах, м"яч пройшов під руками Візе та закотився у ворота.

"Шахтар" виграв перший як в історії України, так і в історії клубу Кубок УЄФА.

Більш детальну інформацію про матч читайте на нашому сайті через кілька хвилин.

Gazeta.ua
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" став володарем Кубка УЄФА!!!». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua