середа, 05 жовтня 2011 08:45

Зірковий новачок "Сокола" дебютував з перемоги

Новачок київського "Сокола", росіянин Андрій Николішин у своєму першому матчі у светрі київського "Сокола" заробив два очки і приніс перемогу підопічним Олександра Годинюка в матчі проти броварського "Білого Барса".

38-річний чемпіон світу відзначився на 14 хвилині в більшості після передачі Костянтин Касянчука, з яким разом грали в челябінському "Тракторі".

Через кілька хвилин Николішин вже асистував своїм новим партнерам: шайбу закинув захисник Олександр Скороход. На початку другої 20-хвилинки господарі майданчика скоротили розрив у рахунку, проте на більше аутсайдерів чемпіонату не вистачило.

У підсумку 2:1, і "Сокіл" зміцнив лідерство у турнірній таблиці ПХЛ. Варто зазначити, що матч розпочинався о 15:00, тому свідками дебюту відомого хокеїста в українській першості стали всього лише близько 100 осіб.

Білий Барс - Сокіл - 1:2 (0:2; 1:0; 0:0)

Шайби: 0:1 Николішин (Касянчук, 0:1 - більш, 13:50), 0:2 Скороход (Касянчук, Николішин, 17:31), 1:2 Сірий (Гуляєв, Пантелеймонов, 21:16).

В іншому поєдинку дня в одному з варіантів київського дербі "Беркут" переграв "Компаньйон". Номінальні господарі закинули шість шайб у ворота, які захищав найстарший гравець ліги, 44-річний ветеран Євген Бруль.

У складі "Компаньйона" три очки на свій рахунок записав білоруський легіонер Олексій Винокуров. При цьому перемогу "Беркуту" принесли точні кидки литовця Артураса Катуліса, білоруса Віталія Валуя, росіянина Владислава Бризглалова, а також українців Антона Буточнова, Романа Сальникова і Артемa Гніденка.

У кінцівці поєдинку хокеїсти потішили нечисленних глядачів двома бійками, в яких краще виглядали гравці "Компаньйона".

Беркут - Компаньон - 6:3 (2:0, 3:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Катуліс (Малов, 10:31), Буточнов (Бризгалов, В. Черненко - більш., 18:07), 3:0 Валуй (30:59); 4:0 Бризгалов (Буточнов, Бега, 32 : 20), 4:1 Винокуров (Зеленко, Кривомаз - більш., 32:42), 5:1 Сальников (Гніденко, Малов - менш., 33:14) 5:2 Кривомаз (Винокуров, Шарітон - більш., 49 : 12), 6:2 Гніденко (Сальников - менш., 49:57), 6:3 Есаулов (Винокуров, Шарітон, 57:38).

Учора, 3 вересня, другий склад донецького "Донбасу" розгромив у Вінниці місцевих "Гайдамаків" з рахунком 7:2, а харківські "Акули" в гостях у наполегливому поєдинку вирвали перемогу 5:4 у матчі проти "Левів".

У четвер, 6 жовтня, лідери чемпіонату - київські "Сокіл" і "Беркут" - зустрінуться між собою у Палаці спорту. Початок зустрічі о 18:30. Матч транслюватиме Перший Національний.

Зараз ви читаєте новину «Зірковий новачок "Сокола" дебютував з перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua