середа, 10 січня 2018 02:17

Зінченко зіграв 80 хвилин за "Манчестер Сіті"

"Манчестер Сіті" із Зінченком у складі переміг в першому півфіналі Кубка англійської ліги

"Манчестер Сіті" у першому півфінальному матчі Кубка ліги здобув важку перемогу над "Брістолем" (2:1).

Команда Лі Джонсона провела прекрасний матч на "Етіхаді" і на перерву пішла з перевагою в рахунку. Мангаля втратив м'яч на своїй половині поля, після чого Джону Стоунзу залишилося лише порушувати правила у власному штрафному майданчику. Боббі Рід з одинадцятиметрового впевнено переграв Клаудіо Браво.

Чилійський голкіпер приніс своїй команді користь у другому таймі. Саме він почав атаку на 55-й хвилині прекрасним пасом через центр на Кевіна Де Брюйне. Бельгієць обігрався з Рахімом Стерлінгом і зрівняв рахунок. А вже в компенсований арбітром час Серхіо Агуеро, який вийшов на заміну, замкнув подачу Бернарду Сілви з флангу і поставив під сумнів мрію гостей зіграти на "Вемблі".

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і провів на полі 80 хвилин.

Зінченко замінили на 79-й хвилині матчу, за рахунку 1:1. Українець отримав за свою гру оцінку 7.3 від Whoscored - це четверта у команді.

За матч Зінченко зробив 80 торкань м'яча, 62 точних паси з 64, виконав 3 вдалих відбори, 3 обведення, виграв 2 верхові дуелі, зробив одне перехоплення і 2 ключові передачі.

Манчестер Сіті - Брістоль Сіті 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 44, пенальті Рід, 1:1 - 55 де Брюйне, 2:1 - 90 Агуеро.

Це п'ята поява українця у складі "городян" у сезоні.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко зіграв 80 хвилин за "Манчестер Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua