четвер, 02 грудня 2021 09:22

Зінченко вперше зіграв за "Ман Сіті" у стартовому складі

Олександр Зінченко вже п'ять роки грає в складі "Ман Сіті". Фото:REUTERS

У матчі 14-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" на виїзді переміг "Астон Віллу" - 2:1.

"Містяни" ще в першому таймі оформили комфортну перевагу: відзначилися Рубен Діаш та Бернарду Сілва, повідомляє "Спорт Арена".

Після перерви господарі відіграли один м'яч зусиллями Оллі Уоткінса, але більше їх не вистачило.

Український захисник "Сіті" Олександр Зінченко вперше цього сезону вийшов у стартовому складі команди в матчі АПЛ і провів на полі всю гру.

Легенда "Ліверпуля" Стівен Джерард очолив "Астон Віллу" у листопаді 2021 року.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 32 очки та продовжує займати друге місце турнірної таблиці. "Астон Вілла" знаходиться на 13 позиції, в активі команди 16 очок.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко вперше зіграв за "Ман Сіті" у стартовому складі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua