неділя, 28 листопада 2021 18:57

Ярмоленко і Зінченко подивилися матч "Манчестер Сіті" — "Вест Гем" з лави запасних

Команди забили двічі на 90-ій хвилині. Фото: Reuters

Сьогодні, 28 листопада, на стадіоні "Етіхад" у Манчестері в рамках 13-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" приймав "Вест Гем Юнайтед". Господарі здобули перемогу – 2:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 33-й хвилині відзначився півзахисник городян Ілкай Гюндоган. На 90-й хвилині Фернандіньйо подвоїв перевагу своєї команди, гольову передачу віддав Ґюндоган.

У доданий до другого тайму час півзахисник "Вест Гема" Мануель Лансіні забив гол.

Українські легіонери команд Олександр Зінченко та Андрій Ярмоленко залишилися на лаві запасних та на поле не виходили.

"Манчестер Сіті" набрав 29 очок у 13 матчах і посідає 2-е місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2021/2022. "Вест Гем" (23) - на 4-му місці. Лідером змагань є лондонський "Челсі", який набрав 29 очок у 12 зустрічах.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко і Зінченко подивилися матч "Манчестер Сіті" — "Вест Гем" з лави запасних». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua