четвер, 08 березня 2018 00:43

Зінченко програв, але вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Зінченко відіграв проти "Тоттенхема" весь матч. Фото: google.it

7 березня відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Базель" обіграв "Манчестер Сіті" в гостях. Зустріч на стадіоні "Етіхад" в Манчестері завершилася з рахунком 2:1 на користь швейцарців. Жезус відкрив рахунок у складі "Сіті" вже на 7-й хвилині. Але Ельюнуссі на 17-й хвилині відновив рівновагу. А на 71-й він же зробив гольову передачу на Ланга.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле зі стартових секунд і відіграв увесь матч.

Незважаючи на перемогу, цього виявилося мало для "Базеля", щоб пройти далі, адже першу гру вдома швейцарці програли 0:4.

У ще одному поєдинку на лондонському Вемблі "Тоттенхем" приймав "Ювентус". Зустріч завершилася перемогою італійців 2:1.

В складі переможців забиті м'ячі на свій рахунок записали Гонсало Ігуаїн і Пауло Дібала, а за "Тоттенхем" відзначився Сон Хин Мін.

Перший матч в Турині завершився сенсаційною нічиєю 2:2, що зберігало інтригу перед поєдинком у відповідь. Однак більш високий клас торішнього фіналіста турніру взяв гору, далі пройшли італійці.

Суперники "Манчестер Сіті" і "Ювентуса" в чвертьфіналі ЛЧ стануть відомі 16 березня.

Україна на стадії 1/8 фіналу представляє "Шахтар", суперником якого є італійська "Рома". Перший матч команд завершився перемогою "гірників" 2: 1. Гра у відповідь в Римі відбудеться 13 березня. Початок о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко програв, але вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua