субота, 29 травня 2021 21:08

Зінченко програв фінал Ліги чемпіонів

"Манчестер Сіті" може виграти третій трофей у сезоні. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні в Порту в матчі англійських команд "Манчестер Сіті" й "Челсі" вирішиться доля володаря Кубка чемпіонів 2020-21. Супердосвідчена й дуже амбіційна команда Хосепа Гвардіоли проти молодих талантів Томаса Тухеля. Вічна боротьба досвіду проти молодості, майстерності проти сміливості.

Сьогодні українець Олександр Зінченко може стати третім українцем – володарем Кубка чемпіонів. Принаймні в рідному Радомишлі свято вірять в це.

Раніше Кубок здобували Андрій Шевченко й Анатолій Тимощук. Шева виграв із "Міланом" із першої спроби, а другу змарнував. Натомість Тимощуку знадобилося аж три спроби з "Баварією", з яких лише остання виявилася вдалою.

Обидва володарі Кубка чемпіонів уже завершили свої кар'єри й настала черга Олександра Зінченка. Чи справді він щасливчик – дізнаємося за три години.

Тренери команд уже назвали стартові склади. Олександр Зінченко вийде на поле з перших хвилин.

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Рубен Діаш, Стоунз, Стерлінг, Гюндоган, Зінченко, Де Брейне, Бернарду Сілва, Марез, Фоден

Запасні: Стеффен, Карсон, Менді, Аке, Лапорт, Канселу, Гарсія, Родрі, Фернандіньйо, Торрес, Габріел Жезус, Агуеро

"Челсі": Менді, Рюдігер, Аспілікуета, Жоржиньйо, Тьяго Сілва, Канте, Чілуелл, Джеймс, Гаверц, Маунт, Вернер

Запасні: Кепа, Кабальєро, Алонсо, Крістенсен, Зума, Емерсон, Ковачич, Пулішич, Хадсон-Одоі, Зіеш, Гілмор, Жиру

Команди виходять на поле. В Португалії ще світить сонце.

Матч розпочався.

2 хв. Перших півтори хвилини "Сіті" провів на половині поля лондонців. Однак нічого серйозного не створив.

4 хв. "Челсі" відповів проходом Гаверца флангом Зінченка, але теж усе обійшлося.

8 хв. Стерлінг ледь не вивалився сам на сам після пасу Едерсона, але не зорієнтувався й до удару не дійшло.

10 хв. Вернер після пасу Гаверца намагався пробити з 7 метрів, але не влучив по м'ячу. Оце контратаку організували лондонці!

13 хв. Чіллуел заліз в офсайд. Поки лондонський клуб і не думає віддавати ініціативу Манчестеру. Таки незручний суперник для Гвардіоли.

14 хв. Вернер!! Бив із 8 метрів , але що це за удар для Едерсона! "Челсі" тисне!

17 хв. Канте бив головою із 17 метрів. Поки несильно й неточно.

21 хв. Намагається заспокоїти гру "Манчестер Сіті". Кілька хвилин потримали м'яч футболісти Гвардіоли.

24 хв. Стерлінг упав на фланзі в боротьбі з Джеймсом, але арбітри не помітили порушення.

27 хв. Крім виходу Стерлінга на перших хвилинах у "Сіті" більше і згадати нічого.

28 хв. А ось і момент! Фоден бив у дальній кут, але Рюдігер успів заблокувати удар!

31 хв. Кілька разів загострили манкуніанці, але чогось бракувало їм до завершального удару.

34 хв. "Челсі" спробував загострити, але Чіллуел заліз у офсайд.

36 хв. Гюндоган заробив жовту на Маунті.

38 хв. Гаверц намагався намалювати пенальті в протиборстві із Зінченком, але порушення там і близько не було.

39 хв. Вимушена заміна в "Челсі". Замість Тьяго Сілви виходить Крістенсен. десь невдало приземлився досвідчений бразилець.

43 хв. ГОЛ! "Челсі"!! Хаверц отримує чудову передачу від Маунта, випереджає Зінченка й забиває у порожні ворота!

45 хв. Показують сумного Серхіо Агуеро.

Свистить арбітр на перерву. Несподівано і за грою, і за рахунком попереду лондонці.

Поновилася гра по перерві.

47 хв. Зінченко втратив м'яч і його показують крупним планом.

50 хв. Навіс Вокера легко перериває Едуард Менді.

53 хв. Сім хвилин зіграли команди й не видно, за рахунок чого Гвардіола і його команда збираються переламати хід матчу.

57 хв. Рюдігер грубо збиває Де Брейне й отримує жовту від арбітра Лаоса.

59 хв. Не може продовжити гру Кевін і Жезус виходить замість нього.

61 хв. На пенальті претендували гравці "Сіті" але арбітр гри рукою в захисника "Челсі" Джеймса не помітив.

64 хв. Лондонці намагаються заспокоїти гру після очікуваної активності "Манчестер Сіті"..

65 хв. Фернандіньйо виходить замість Стоунза.

66 хв. Пулішич виходить замість невпевненого Вернера.

68 хв. Аспілікуета рятує лондонців після прострілу Фодена.

71 хв. Притиснули "Челсі" чемпіони Англії. Але гольових моментів немає і все. Хоч плач.

73 хв. Ого! Пулішич виходив сам на сам із Едерсоном і банально змарнував момент. Чи будуть ще такі шанси?

75 хв. Стерлінг прорвався правим флангом на височенній швидкості й віддав на Жезуса, але бразилець не влучив по м'ячу.

77 хв. Замість Стерлінга виходить Агуеро.

79 хв. Зінченко жодного разу не програвав "Челсі", коли виходив на поле в стартовому складі. Лише перемоги. Сьогодні, схоже, традиція порушиться.

83 хв. "Челсі" відсуває гру від своїх воріт і не дає опонентам навалитися в останньому штурмі.

85. Менді легко перериває навіс Агуеро.

88 Жезус заробив жовту за підкат на Гаверці.

90 хв. Не щастить Гвардіолі. Без Мессі ліга чемпіонів йому ніяк не дається.

90+2 Канте легко перериває прохід Мареза. Немає протидії йому сьогодні.

5 хвилин надії залишається чемпіонам Англії.

96 хв. Все валиться з рук і ніг футболістів "Сіті". Марез втрачає золотий шанс. Вище воріт.

Все, "Челсі" перемагає і присоромлює букмекерів.

"Челсі" вдруге в своїй історії виграє Кубок чемпіонів. Разом із Абрамовичем радіє перемозі Андрій Шевченко. натомість Олександр Зінченко без сил падає на траву.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко програв фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua