Зінченко переміг в українському дербі: результати матчів Ліги чемпіонів

Олександр Зінченко вже п'ять роки грає в складі "Ман Сіті". Фото:REUTERS

3 листопада відбулися матчі четвертого туру Ліги чемпіонів.

Gazeta.ua знайомить з їхніми результатами.

У групі А "Ман Сіті" не залишив жодних шансів "Брюгге" - 4:1. Перший тайм завершив в нічию, а після перерив господарі забили тричі.

Захисник збірної України Едуард Соболь вийшов в стартовому складі своїх команди, але після перерив був замінений. Інший українець Олександр Зінченко вийшов на поле в другому таймі.

В іншому матчі ПСЖ не зміг перемогти "Лейпциг" - 2:2. Дубль на свій рахунок в складі гостей записав Джоржиньйо Вейналдум.

У турнірній таблиці "МС" має три перемоги. ПСЖ відстає на одне очко. "Брюгге" має чотири бали, а у "Лейпцига" одна нічия в активі.

У групі В "Мілан" не зміг вдома перемоги "Порту", -1:1, а "Ліверпуль" здолав "Атлетико" -2:0.

У турнірній таблиці лідирує "Ліверпуль", який має чотири перемоги. У "Порту" п'ять очок та друге місце. "Атлетико" відстає на один пункт. Замикає таблицю "Мілан" з однією нічиєю в активі.

У групі С "Спортинг" розбив "Бешикташ" - 4:0, а "Боруссія" Дортмунд програла "Аяксу - 1:3.

У турнірній таблиці "Аякс" має чотири перемоги. У "Боруссії" та "Спортингу" по шість очок, а "Бешикташ на останньому місці без залікових балів.

Українські команди програли свої матчі четвертого туру Ліги чемпіонів. "Динамо" вдома поступилося "Барселоні" -0:1, а "Шахтар" в гостях програв "Реалу" -1:2.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко переміг в українському дербі: результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua