пʼятниця, 18 жовтня 2013 10:16

Зевіна здобула "золото" і "бронзу" у Дубаї

Дарина Зевіна завоювала дві медалі на четвертому етапі Кубка світу ФОТО: swimdream.org

17 жовтня у Дубаї (ОАЕ) пройшов перший день четвертого етапу Кубка світу з плавання на короткій воді. Було розіграно 18 комплектів нагород. Українські плавці брали участь у трьох фіналах і завоювали дві медалі, причому обидві зусиллями Дарини Зевіної.

Дарина впевнено перемогла на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хвилини 1,66 секунди. У боротьбі за срібло австралійка Емілі Сібом (2.05,04) була швидшою за угорку Катінку Хошу на 0,38 секунди.

Бронзу Зевіна розділила з Катінкою Хошу на дистанції 50 м на спині. Обидві показали однаковий час - 27,13 секунди. Була першою на цій дистанції полька Олександра Урбанчук (26,70), випередивши на сім сотих секунди австралійку Емілі Сібом.

Ще одна українка Ганна Дзеркаль фінішувала сьомою на 100 м батерфляєм з результатом 1.00,50. Перемогла датчанка Жанетт Оттесен (56,47), випередивши Катінку Хошу (56,87) і спортсменку з Сінгапуру Лі Тао (57,23).