субота, 09 листопада 2013 15:14

Зевіна виграла етап Кубка світу у Токіо

Українка Зевіна завоювала у Токіо дві медалі ФОТО: usf.org.ua

Дарина Зевіна знову перша на сьомому етапі Кубку світу FINA з плавання на короткій воді, повідомляє Федерація плавання України. Змагання розпочалися сьогодні у Токіо (Японія).

Наша плавчиха завоювала золото на дистанції 200 м на спині. Її результат – 2:01.70. Срібло виборола британка Елізабет Сіммондс (2:02.34), бронзу - олімпійська призерка австралійка Емілі Сібом (2:04.13).

Сьогодні Зевіна також фінішувала третьою на 50 м на спині за 26.81. Першою припливла бразилійка Ет`єне Медерос (26.61), другою – Елізабет Сіммондс (26.62).

Зевіна продовжить змагання завтра, 10 листопада, на дистанції 100 м на спині. Попередні запливи стартують о 2:00 за київським часом, фінали – о 8:30.

Зараз ви читаєте новину «Зевіна виграла етап Кубка світу у Токіо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua