понеділок, 23 вересня 2013 15:07

"Зеніт" розгромив "Ростов", "Спартак" виграв дербі в ЦСКА: результати 9-го туру РПЛ

Футболісти "Ростова" зазнали ввечері 22 вересня нищівної поразки від "Зеніту" в домашньому матчі дев'ятого туру російської прем'єр-ліги. Зустріч закінчилася з рахунком 0:4. Всі чотири голи гості забили у другому таймі.

Рахунок відкрив на 51-й хвилині півзахисник Данні. Потім пішли голи Андрія Аршавіна (67-я хвилина), Халка (78-а) і Віктора Файзуліна (84-а).

За підсумками матчів, які відбулися у неділю, 22 вересня, турнірну таблицю очолюють "Спартак" , "Зеніт" і "ЦСКА", які набрали по 20 очок. Ростовська команда знаходиться на сьомому місці з 14 очками.

Раніше 22 вересня пройшли ще три зустрічі в рамках дев'ятого туру російської прем'єр-ліги. "Рубін" поступився у домашньому матчі "Томі" з рахунком 1:2, у Москві "Спартак" забив три голи ЦСКА, а "Волга" обіграла махачкалинський "Анжі" з рахунком 2:1 на матчі в Нижньому Новгороді, повідомляє "Лента".

Прем'єр-ліга

9- й тур

Волга НН - Анжі 2:1 ( 2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 11 Бібілов, 2:0 - 21 Путило, 2:1 - 22, автогол Путило.

Спартак - ЦСКА 3:0 (1:0 , 2:0)

Голи : 1:0 - 40 Озбіліз, 2:0 - 52 Д. Комбаров, 3:0 - 59 Паршивлюк.

Спартак - Песьяков, Макєєв, Паршивлюк, Ж.Карлос (Сухі, 75), Д. Комбаров, Озбіліз (Макгіді, 85), Тіно Коста (Яковлєв, 63), Хурадо, Каріока, Глушаков, Мовсисян.

ЦСКА - Акінфєєв, Набабкін, Ігнашевич, В. Березуцький, Щенніков, Цауня (Міланов, 69), Вернблум, Муса, Цубер (Вітіно, 61), Хонда, Тошич (Базелюк, 74).

Рубін - Томь 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 15 Рондон, 1:1 - 34, пенальті Панченко, 1:2 - 87 Бордачов.

Вилучення: Рязанцев (33).

Кубань - Амкар 0:3 (0:3, 0:0)

Голи : 0:1 - 8 Георгієв, 0:2 - 14 Якубко, 0:3 - 16, пенальті Пеєв.

Ростов - Зеніт 0:4 (0:0, 0:4)

Голи: 0:1 - 51 Данні, 0:2 - 67 Аршавін, 0:3 - 78 Халк, 0:4 - 85 Файзулін.

Зеніт - Лодигін, Смольников, Губочан, Ломбертс, Ансальді, Данні, Вітцель, Файзулін, Аршавін (В. Бистров, 75), Кержаков (Шатов, 65), Халк (Тимощук, 80).

Динамо - Локомотив 1:3 (0:0, 1:3)

Голи: 0:1 - 51 Н'Дойє, 1:1 - 58 Нобоа, 1:2 - 74, пенальті Самєдов, 1:3 - 90 Ткачов.

Динамо - Габулов, Вілкшир, Дуглас, Гранат, Ломіч, Денисов (Смолов, 81), Нобоа, Джуджак, Іонов (Самба, 76), Кокорін, Воронін (Кураньї, 89).

Локомотив - Абаєв, Шишкін, Чорлука, Дюріца, Денисов, Тарасов, Діарра (Тігорєв, 70), Самєдов (Ткачов , 90), Буссуфа, Обінна (Майкон, 46), Н'Дойє.

Вилучення: Дуглас (73).

Крилья Совєтов - Урал 1:1 (1:1, 0:0)

Голи : 0:1 - 11 Гогнієв, 1:1 - 18 Амісулашвілі.

Терек - Краснодар 0:1 (0:1, 0:0)

Гол : 0:1 - 14 Мамаєв.

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" розгромив "Ростов", "Спартак" виграв дербі в ЦСКА: результати 9-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua