неділя, 23 жовтня 2011 16:04

"Зеніт" на виїзді тричі забив "Ростову"

У рамках 28-го туру чемпіонату Росії в Ростові-на-Дону зустрічалися місцевий "Ростов" і "Зеніт". Перемогу з рахунком 3:1 здобули діючі чемпіони Росії.

Гості відкрили рахунок на 9-й хвилині. Семак у штрафному "Ростова" віддав блискучу передачу п'ятою Данні, який встромив м'яч в дев'ятку воріт Плетікоси.

Незабаром петербурзький клуб отримав право на пенальті. Лукович пробив низом у правий від себе кут. Плетікоса вгадав напрямок удару і торкнувся рукою м'яча, але той все одно закотився у ворота.

На 32-й хвилині Лукович виконав відмінний навіс з лівого флангу, і Бухаров головою з лінії воротарського встромив м'яч в ворота.

"Ростов" зміг відповісти лише раз. На початку другого тайму. Бракамонте сильно пробив з правого краю штрафного, і м'яч потрапив у ногу Ломбертсу, після чого, описавши високу дугу, опустився за спину Малафєєва.

Російська Прем'єр-Ліга. 28-й тур

"Ростов" (Ростов-на-Дону) - "Зеніт" (Санкт-Петербург) - 1:3

Голи: Данні, 9 (0:1); Лукович (пен), 16 (0:2); Бухаров, 32 (0:3); Бракамонте, 49 (1:3).

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт" на виїзді тричі забив "Ростову"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua