пʼятниця, 21 червня 2024 19:15

Зеленський привітав збірну України з футболу з першою перемогою на Євро-2024

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Фото: УАФ

Президент України Володимир Зеленський привітав національну збірну України з футболу, яка здобула свою першу перемогу на Євро-2024.

У другому турі групового етапу підопічні Сергія Реброва вирвали вольову перемогу над командою Словаччини. На перемогу національної команди Зеленський відреагував у соцмережах.

"Вірити одне в одного! Підтримувати одне одного! Битися одне за одного! Це те, що має єднати кожного з нас. І зараз кожен із нас на своєму місці має боротися: за свободу, життя і
за правильне сприйняття України у світі", - написав президент.

Зеленський наголосив, що збірна з футболу, як і країна - тримає удар і долає перешкоди.

"Україна, яка бʼється. Україна, яка тримає удар і долає перешкоди. Україна, яка здатна перемагати! Саме це сьогодні робить національна збірна України з футболу", - підкреслив глава держави.

Збірна України перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Гра закінчилась із рахунком 2:1.

На 54-й хвилині забив Микола Шапаренко. Вдруге на 80-й хвилині Шапаренко закинув вперед на Романа Яремчука і той загнав м'яч у ворота.

Словак Іван Шранц забив на 17-й хвилині. Але суперникам не вдалося втримати перевагу.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський привітав збірну України з футболу з першою перемогою на Євро-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua