неділя, 25 березня 2018 20:52

Збірні України U17 та U19 здобули важливі перемоги у відобрі до Євро-2018

Українські збірні синхронно перемогли сербів. Фото: ukrsvit.org

Сьогодні одразу дві молодіжні команди України зіграли проти однолітків з Сербії. Українські збірні U17 та U19 в рамках відбору до Євро-2018 у своїх вікових групах перграли сербів. Обидва матчі завершились з однкаовим рахунком - 2:1 на користь наших хлопців.

"У другому турі еліт-раунду відбіркового турніру Євро-2018 збірна України U-17 здобула вольову перемогу над однолітками з Сербії. Команда Олега Кузнєцова пропустила першою вже на 12-й хвилині, але через 20 хвилин форвард Карпат Данило Сікан зрівняв рахунок, забивши свій другий гол на турнірі. А вже після перерви півзахисник "Шехтера" Михайло Мудрик приніс "синьо-жовтим" перемогу", - повідомляє football.ua.

У паралельному матчі збірна Чехії знову програла з рахунком 0:2, на цей раз іспанцям.

Положення в таблиці

І В Н П Г О
1. Іспанія 2 1 1 0 3:1 4
2. Україна 2 1 1 0 3:2 4
3. Сербія 2 1 0 1 3:2 3
4. Чехія 2 0 0 2 0:4 1

У заключному турі, який відбудеться 27-го березня, Україна зустрінеться з чехами, а Іспанія зіграє з Сербією.

Путівку до фінального турніру Євро-2018 отримають переможці восьми груп, а також сім кращих команд, що зайняли другі місця.

Сербія (U-17) - Україна (U-17) 1:2
Голи: Йочич, 12 - Сікан, 32, М. Мудрик, 72

Сербія: Славкович, Радмановац, Ераковіч (к), Мітровіч, Лончар (Балаж, 41), Белік, Іліч, Відославлевіч, Йочич (Купусовіч, 70), Савич (Станойловіч, 62), Бурмаз

Україна: Трубін (к), В. Мудрик (Данилюк, 78), Аусси, Біловар, Ярош, Гуров, Бодня, М. Мудрик, Волошин, Шулянській, Сікан (Чирук, 70)

Стартувавши в еліт-раунді відбору до Євро-2018 з нічиєї проти шведів, у другому турі збірна України U-19 здобула вольову перемогу над сербами з рахунком 2:1.

"На перерву команди йшли за переваги сербів, які реалізували пенальті в середині першого тайму - правила порушував захисник Динамо Віталій Миколенко. Проте, на 79-й хвилині Миколенко вдалося реабілітуватися, коли він скористався передачею футболіста Шахтаря Олексія Кащука і переправив м'яч у сітку воріт. А вже на першій доданій хвилині Миколенко асистував гравцеві "Дніпра-1" Олександру Сафронову, який забив переможний м'яч", - йдеться в повідомленні.

У паралельному матчі збірна Румунії обіграла шведів з рахунком 2: 1.

Україна (U-19) - Сербія (U-19) 2:1
Голи: Миколенко, 79, Сафронов, 90 + 1 - Д. Йованович, 21 (пенальті)

Україна: Кучерук, Бондар (к), Сафронов, Миколенко, Корнієнко, Булеца (Ременюк, 73), Супряга (Кулаков, 64), Бєляєв, Дришлюк, Кащук (Козиренко, 90 + 3), Снурніцін

Збірна України U17 могла вже гарантувати собі вихід на Євро, якби не пропустила на останній хвилині першого матчу гол від Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «Збірні України U17 та U19 здобули важливі перемоги у відобрі до Євро-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua