неділя, 12 травня 2013 10:06

Збірна України U-17 завершила виступи на Євро-2013

В останньому матчі групового етапу збірна України поступилася Хорватії ФОТО: ffu.org.ua

11 травня юнацька збірна України U17 завершила свої виступи на чемпіонаті Європи 2013 року, який проходить у Словаччині. В останньому матчі групового турніру підопічні Олександра Головка поступились збірній Хорватії з рахунком1:2.

За сценарієм цей матч був схожим на гру проти команди Італії, коли наші хлопці першими зуміли відзначитись, та в результаті все ж таки поступились.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби ? обидві команди досить гостро атакували, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Тож за такої гри гол назрівав і першими його провела збірна України ? вже на 17 хвилині відзначився Циганков. Рівновагу збірна Хорватії встановила на 40 хвилини, реалізувавши гол з пенальті.

Другий тайм розпочався зі штурму воріт збірної України, проте велика кількість штрафних та кутових все ж таки проходила повз ворота команди Олександра Головка. Наші хлопці тримали оборону до 71 хвилині, коли збірній Хорватії все ж таки вдалось зламати оборону команди України, і саме цей гол став вирішальним ? 1:2 ? перемога збірної Хорватії.

Україна (U17) ? Хорватія (U17) 1:2

Голи: Циганков (61) ? Халілович (40, пен), Мурич (71)

Зараз ви читаєте новину «Збірна України U-17 завершила виступи на Євро-2013». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua