неділя, 07 грудня 2014 23:35

Збірна України програла Данії на старті ЧЄ з гандболу

Леоніда Ратнера його підопічні не порадували. Фото: ehf-euro.com

Жіноча збірна України з гандболу програла команді Данії на старті чемпіонату Європи, який проходить в Угорщині та Хорватії. Лише в першому таймі українкам вдавалося на рівних грати з фаворитом.

За 5 хвилин до кінця першої половини зустрічі українкам вдалося скоротити відставання до мінімуму - 11:12. Але зрівняти рахунок підопічним Ратнера так і не вдалося. До кінця тайму датчанки збільшили відрив до трьох м'ячів.

З кожною хвилиною другого тайму перевага збірної Данії росла і в підсумку склала 9 м'ячів.

32:23 - перемога збірної Данії, і тепер українки спробують щастя в іграх зі збірними Румунії та Норвегії.

В іншому матчі групи В Норвегія впевнено обіграла Румунію - 27:19.

У матчах групи А Іспанія обіграла Польщу - 29:22, а Угорщина зіграла внічию з Росією - 29:29.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України програла Данії на старті ЧЄ з гандболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua