неділя, 04 листопада 2012 15:19

Збірна України програла Білорусі у товариському матчі

Збірна України перемогла Білорусь у серії буллітів ФОТО: isport.ua

Збірна України з хокею провела перший товариський матч перед стартом в олімпійській передкваліфікації.

Суперником нашої команди у Києві стала збірна Білорусі, в якій хокей - національний вид спорту. Українці першими відкрили рахунок у матчі, але дві пропущені в другому періоді шайби визначили результат - 1:2. При цьому гості значно частіше грали в меншості (12 хвилин штрафу проти 2 в України).

Після закінчення матчу була пробита серія булітів, яку вдалося виграти українській команді.

Нагадаємо, що в олімпійському передкваліфікаційному турнірі збірна України 8-11 листопада зіграє з Естонією, Польщею та Іспанією.

Україна - Білорусь 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Шайби: 15:02 Пастух (Люткевич) - 1:0; 21:48 Кислий (С. Колосов, Мусієнко) - 1:1; 34:48 Павлович (Єфименко) - 1:2;

Буліти: 5:4 (переможний булліт - Побєдоносцев)

Україна: Напненко - Полоницький, П. Борисенко - Гніденко - Гнітько; Петрухно - Климентьєв, Доніка - Караульщук - Рамазанов; Алексюк - Р. Борисенко, Харченко - Черненко - Яковенко; Побєдоносцев - Люткевич, Міхнов - Бондарєв - Пастух

Зараз ви читаєте новину «Збірна України програла Білорусі у товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua