понеділок, 22 травня 2017 13:22

Збірна Швеції обіграла Канаду у фіналі чемпіонату світу з хокею
5

Церемонія нагородження десятиразових чемпіонів світу

Відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею, в якому зустрічалися збірні Канади і Швеції. Зустріч завершилася перемогою скандинавів з рахунком 2:1.

Перший гол відбувся в другому періоді, коли шведи зуміли закинути шайбу у меншості. Канадці зрівняли рахунок на початку третього періоду, коли реалізували більшість.

У підсумку долю золотих медалей чемпіонату світу повинні були визначити буліти - цього разу вдача відвернулася від Канади.

Швеція завоювала титул уперше з 2013 року і вдесяте у своїй історії.

Канада - Швеція - 1: 2 за булітами (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)

Шайби: 39:39 Хедман (менш.) - 0:1; 41:58 О'Райллі (Марнер, Маккіннон - більш.) - 1:1

Вирішальний буліт: Бекстрем.

У поєдинку за третє місце збірна Росії з рахунком 5:3 обіграла Фінляндію.

Минулого року чемпіономом світу стала збірна Канади, яка обіграла у фіналі команду Фінляндії з рахунком 2:0.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Швеції обіграла Канаду у фіналі чемпіонату світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua