вівторок, 12 січня 2010 08:58

Збірна Малаві створила сенсацію на Кубку Африки (ВІДЕО)

Повернення Алжиру на Кубок африканських націй після шестирічної перерви вийшло невдалим. Навіть дуже невдалим. Команда, яка влітку поїде на чемпіонат світу була побита скромною збірною Малаві - 3:0.

Вже початок гри виявився шокуючим для алжирців, коли на 17-ій хвилині грубу помилку в обороні використав Мвафулірва. На 35-ій хвилині Кафотека красивим ударом головою подвоїв перевагу Малаві.

А поховав чемпіонів Африки 1990 року на самому початку другого тайму Банда - 3:0. Малаві вперше в своїй історії переміг на континентальній першості і відразу з великим рахунком. Та ще і очолив групу А, в якій напередодні Ангола і Малі закінчили матч внічию. Результат цього поєдинку викликав підозри, мова зайшла про договірний матч..

У другому турі групи А зіграють Алжир з Малі і Малаві з Анголою.

Голи: Мвафулірва, 17, Кафотека. 35, Банда, 48

Становище команд: Малаві - 3 (1), Ангола - 1 (1), Малі - 1 (1), Алжир - 0 (1).

За матеріалами Террикон, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Малаві створила сенсацію на Кубку Африки (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua