понеділок, 12 липня 2010 16:28

Збірна Іспанії змусила прем"єр-міністра країни плакати

Прем"єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрігес Сапатеро сказав, що він не зміг стримати сліз після перемоги футбольної збірної у фіналі чемпіонату світу 2010 року з командою Нідерландів (1:0).

Сапатеро підкреслив, що те, що трапилося незвично для нього, оскільки він уміє контролювати свої емоції.

Прем"єр розповів, що він відсвяткував перемогу збірної Іспанії келихом каталонського ігристого вина. Саме футболісти клубу "Барселони", що представляє столицю Каталонії, грають ключові ролі у складі національної команди.

Сапатеро назвав перемогу над Голландією "героїчною" і відзначив, що 120 хвилин матчу (з урахуванням додаткового часу) вийшли дуже напруженими, тому що "ми всі боялися серії пенальті".

Збірна Іспанії забила у ворота збірної Голландією на 116-й хвилині зустрічі. Гол у ворота команди Нідерландів відправив півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста.

Іспанія стала чемпіоном світу вперше у своїй історії. Раніше іспанцям жодного разу не вдавалося пройти на першостях планети далі 1 / 4 фіналу.