вівторок, 19 червня 2012 00:06

Збірна Іспанії вийшла у чвертьфінал Євро, Хорватія їде додому

Хесус Навас святкує переможний гол у ворота збірної Хорватії ФОТО: Reuters

Збірна Іспанії вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу. У матчах останнього туру групи C іспанці з рахунком 1:0 обіграли команду Хорватії. Іспанія зайняла перше місце в групі, а хорвати стали третіми.

У матчі Хорватія - Іспанія єдиний гол на 88-й хвилині зустрічі забив Хесус Навас.

Після трьох турів у групі C команда Іспанії набрала сім очок. Італійці фінішували з п'ятьма очками, а на рахунку хорватів залишилося чотири очки. Ірландці програли всі три матчі і очок не набрали.

В 1/4 фіналу збірна Іспанії зіграє з командою, яка займе друге місце в групі D, а суперником італійців буде переможець цієї групи. Після двох турів у групі D у Франції та Англії по чотири очки, у збірної України - три очки, а команда Швеції очок не набрала і в плей-офф вже точно не вийде.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Іспанії вийшла у чвертьфінал Євро, Хорватія їде додому». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua