понеділок, 04 лютого 2013 14:51

Збірна Ідейє вибила команду Дрогба з Кубка африканських націй

Збірна команда з футболу Буркіна-Фасо у додатковий час завдала поразки національній команді Того в матчі 1/4 фіналу Кубка африканських націй, що проходить у ПАР.

Основний час зустрічі, що пройшла у неділю у Мбомбела, завершилося з рахунком 0:0. Перемогу збірній Буркіна-Фасо приніс гол Жонатана Пітройпа, який відзначився на останній хвилині першої додаткової 15-хвилинки.

Збірна Нігерії теж пробилася до півфіналу Кубка африканських націй. Нігерійці в чвертьфіналі в Рустенбурзі здолали команду Кот-д'Івуара з рахунком 2:1.

Еммануель Еменіке гарматним ударом після розіграшу штрафного вивів Нігерію вперед на 43-й хвилині, Шейк Тіоте на 50-й відновив рівновагу, Сандей Мба на 78-й встановив остаточний рахунок.

За право зіграти у фіналі збірна Буркіна-Фасо побореться з командою Гани, яка вибула з боротьби Кабо-Верде. Другу півфінальну пару склали збірні Малі і Нігерії, повідомляє "Р-Спорт".

Кубок Африки

1/4 фіналу

Кот-д `Івуар - Нігерія 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 43 Еменіке, 1:1 - 50 Тіоте, 1:2 - 78 Мба.

Буркіна Фасо - Того 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 105 Пітройпа.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Ідейє вибила команду Дрогба з Кубка африканських націй». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua