Ексклюзиви
Вівторок, 01 грудня 2009 13:09

Заради Прем"єр-ліги Данилов пожертвує депутатським мандатом

Заради Прем"єр-ліги Данилов пожертвує депутатським мандатом

Віталій Данилов може брати участь у виборах президента ОПФКУ "Прем"єр-ліга", але у випадку, якщо йому дістанеться більшість голосів, він зобов"язаний буде скласти з себе депутатські повноваження.

Відповідна виписка з протоколу засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України (КДК ФФУ) була отримана ФК "Металіст". Про це повідомляє офіційний сайт харківського клубу.

Як вже повідомлялося раніше, "Металіст" звернувся до ФФУ з проханням зобов"язати ОПФКУ "Прем"єр-ліга" скасувати реєстрацію Данилова як кандидата на посаду президента Прем"єр-ліги. Свою вимогу "Металіст" засновував на тому, що цей кандидат є народним депутатом, і виконання ним функцій президента ОПФКУ "Прем"єр-ліга" порушує Закон "Про статус народного депутата України".

"КДК ФФУ змушений констатувати, що дійсно обставини справи свідчать про неможливість суміщення посади президента ОПФКУ" Прем"єр-ліга "зі статусом народного депутата", - йдеться у виписці з протоколу засідання КДК ФФУ.

У той же час комітет відмовив клубу "Металіст" у повному задоволенні його заяви. Свою позицію члени КДК аргументували тим, що не можуть визначати за Данилова ту частину його несумісного статусу, яку він повинен буде залишити в разі обрання його президентом ОПФКУ. Відповідно, комітет не має повноважень приймати превентивні заходи щодо участі Данилова у виборах президента ПЛ, які відбудуться 1 грудня.

"КДК ФФУ може рекомендувати в разі обрання Данилова на посаду президента ОПФКУ "Прем"єр-ліга" беззаперечно дотримуватися вимог чинного законодавства щодо добровільного припинення ним свого статусу народного депутата в порядку, передбаченому Законом України "Про статус народного депутата України", - зазначено в документі.

Нагадаємо, вибори президента Прем"єр-ліги пройдуть 1 грудня. Брати участь у виборах будуть два кандидати - чинний президент УПЛ Данилов і кандидат від "Металіста" Сергій Харченко. Володар "Золотого м"яча-1986" Ігор Бєланов раніше зняв свою кандидатуру.

Ліга.net

Зараз ви читаєте новину «Заради Прем"єр-ліги Данилов пожертвує депутатським мандатом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі