субота, 06 листопада 2010 19:34

Запорізький "Металург" переміг вдруге поспіль

Запорізький "Металург" здобув другу перемогу в Прем'єр-лізі, перемігши київський "Арсенал" - 2:1.

Вирішальний гол забив Фабіо за три хвилини до кінця матчу. Але навіть ця перемога на дозволила команді із Запоріжжя залишити останній рядок у турнірній таблиці.

Прем'єр-ліга.

16-й тур

"Металург" З - "Арсенал" - 2:1 (0:0)

Голи: Єщенко (автогол), 65, Фабіо, 87 - Старгородський, 49

Металург З: Безотосний, Опанасенко, Невмивака, Тейку, Польовий, Тігорєв, Хайдучек, Пісоцький, Жуніор, Аржанов, Татанашвілі (Фабіо)

Арсенал: Рева, Єщенко, Матюхін, Шоаве, Шершун, Старгородський, Грицай, Закарлюка, Бартуловіч (Міколюнас), Шацьких (Гусєв), Мазілу (Самодін)

Нагадаємо, в 15-му турі Прем'єр-ліги запорожці обіграли луганську "Зорю". Єдиний м'яч на 21-й хвилині забив Володимир Аржанов.