субота, 01 грудня 2012 15:40

Запорізький "Металург" програв "Металісту" в останньому матчі Кварцяного

Віталій Кварцяний не зумів наостанок грюкнути дверима. Фото: segodnya.ua

У Запоріжжі завершився матч 18-го туру чемпіонату України між "Металургом" і харківським "Металістом". Гості здобули перемогу - 3:1.

Рахунок у першому таймі на 17-й хвилині відкрив Едмар, вдало зігравши на добиванні після кутового. Втім, незважаючи на ігрову і територіальну перевагу харків'ян, господарі зуміли відігратися. На 34-й хвилині Вільягра помилився при створенні "поза грою" і Пісоцький, на самоті опинившись перед воротами Горяїнова, відправив м'яч у ближній кут.

Після перерви "Металіст" досить швидко вийшов вперед завдяки двоходівці Бланко - Шав'єр. Останній чітко відправив м'яч у кут. Третій гол "Металіста" виявився схожим на перший. Знову після кутового міг відзначитися Едмар, але автором м'яча став Березовчук.

Харків'яни першу частину чемпіонату закінчили на четвертому місці, запорожці - на останньому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що матч проти "Металіста" стане останнім для Віталія Кварцяного на посаді наставника запорожців.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Металург З (Запоріжжя) - Металіст (Харків) - 1:3

Голи: Едмар, 17 (0:1); Пісоцький, 34 (1:1); Шав'єр, 50 (1:2); Березовчук, 62 (1:3).

Попередження: Бойко, 19; Тейку, 58 - Бланко, 56; Тайсон, 76.

Зараз ви читаєте новину «Запорізький "Металург" програв "Металісту" в останньому матчі Кварцяного». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua