четвер, 01 липня 2021 08:39

"Закрий рот" - Шевченко посварився із Ярмоленком під час гри зі Швецією

Андрія Ярмоленко та Андрій Шевченко. Фото: "Футбол 24"

Під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020/21 Україна - Швеція відбулася словесна перепалка між тренером українців Андрієм Шевченком та одним із лідерів команди Андрієм Ярмоленком.

Наприкінці другого тайму Ярмоленко фолом біля лави запасних зупинив Альбін Екдаль. Головний арбітр зустрічі Даніеле Орсато зафіксував порушення, але жовту картку за навмисну ​​гру руками шведу не дав. Італійцю це не сподобалося, що Ярмоленко проявив емоції і він нагородив "гірчичником" українця, повідомляє " 24 канал".

Це не заспокоїло Ярмоленка і він ще більше розпсихувався, ставши щось емоційно доводити рефері. У ситуацію з тренерської втрутився Шевченко.

Андрій Миколайович двічі покликав гравця "Вест Гема" та наказав "закрити рот".

Футболіст з відповіддю не забарився. "Зає*ав", – сказав Ярмоленко.

У матчі 1/8 фіналу Євро Україна перемогла Швецію - 2:1. Вирішальний гол забив Артем Довбик в доданий до овертайму час.

3 липня Україна зіграє проти Англії в 1/4 фіналу. Початок гри о 22:00. Текстову трансляцію читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «"Закрий рот" - Шевченко посварився із Ярмоленком під час гри зі Швецією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua