неділя, 27 березня 2011 19:33

Жадсон допоміг збірній Бразилії перемогти Шотландію

Футболісти національної збірної Бразилії обіграли шотландців у товариській зустрічі.

Матч, що пройшов на лондонському стадіоні "Емірейтс", закінчився з рахунком 2:0. Обидва м'ячі забив 19-річний нападаючий "Сантоса" Неймар. На 42-й хвилині він завдав потужного удару в дальній від себе кут після атаки його команди лівим флангом, а потім реалізував пенальті (76).

Футболісти збірної Шотландії відзначилися кількома дальніми ударами і атакою на 34-й хвилині, коли відзначитися міг захисник Стівен Уіттакер, повідомляє РІА Новини.

Футболіст "Шахтаря" Жадсон поділився враженнями від матчу, в якому він провів на полі 72 хвилини у футболці під номером "10".

"Дав гостру передачу, а ще двічі міг забивати сам. Грав добре, але мені ще треба додавати," - сказав "гірник" в інтерв'ю Lancenet.

Жадсон усвідомлює, що конкуренція за "десятку" у збірній буде неабиякою, особливо в світлі повернення Пауло Енріке Гансо із "Сантоса".

"Гансо чудовий футболіст, але мені потрібно стежити за собою, продовжувати працювати і боротися за місце в складі."

Товариський матч

Бразилія - Шотландія - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Неймар (42), 2:0 - Неймар (77, пенальті).

БРАЗИЛІЯ: Жуліо Сезар, Дані Алвес, Сілва, Лусіо, Андре Сантос, Лукас (Сандро Раньєрі, 87), Рамірес, Леандро Даміан (Жонас, 79), Жадсон (Лукас Сілва, 72), Елано (Еліас, 83), Неймар ( Р. Аугусто, 90).

ШОТЛАНДІЯ: Макгрегор, Уіттакер (Коммонс, 64), Колдуелл, Берра (Вілсон, 73), Крейн, МакАртур (Беннан, 57), Адам (Снодграсс, 78), Хаттон, Браун, Моррісон (Кові, 90), Міллер (С . Маккаіл-Сміт, 87).

Зараз ви читаєте новину «Жадсон допоміг збірній Бразилії перемогти Шотландію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua