понеділок, 22 квітня 2013 15:39

Вукоєвич і Дикань не впоралися з ЦСКА,, "Динамо" дотиснуло "Анжі": результати 25-го туру РПЛ

У російській Прем'єр-лізі відбулися матчі 25-го туру.

ЦСКА і "Спартак" зіграли внічию в московському дербі - 2:2. Рахунок відкрив Ейден Макгіді на 42-й хвилині після передачі Євгена Макєєва. На самому початку другого тайму Арі отримав проникаючий пас від Макгіді і ударом у ближній кут подвоїв перевагу "Спартака".

На 50-й хвилині матчу у армійців був шанс відігратися - арбітр Сергій Карасьов призначив пенальті за фол проти Ахмеда Муси. Однак Вагнер Лав не зміг переграти голкіпера Андрія Диканя, який спіймав м'яч після удару з 11-метрової позначки. На 73-й хвилині Муса все ж скоротив розрив в рахунку, отримавши хороший пас від Вагнера.

Вже в доданий час за фол проти Вагнера був призначений другий пенальті у ворота "Спартака". Занадто активно протестував проти цього півзахисник червоно-білих Рафаель Каріока, який був вилучений з поля. Пенальті взявся бити Алан Дзагоєв і був точний - 2:2.

У свою чергу "Анжі" упустив перемогу в домашньому матчі проти московського "Динамо" - 3:3. Рахунок у матчі відкрили динамівці - на 36-й хвилині це зробив Крістіан Нобоа. Потім три м'ячі провели футболісти "Анжі": Мубарак Буссуфа на 39-й хвилині, Юрій Жирков - на 51-й та Самюель Ето'о - на 67-й.

Алан Гатагов скоротив відставання "Динамо" на 73-й хвилині, а остаточно відігратися біло-блакитним вдалося на 88-й. Вирішальний м'яч головою забив Кевін Кураньї з подачі Олександр заспівати.

Після цієї гри "Анжи" набрав 47 очок і залишається третім у турнірній таблиці. "Динамо" з 39 очками розташувалося на сьомій сходинці.

Тур завершиться 22 квітня поєдинком "Ростова" з "Тереком".

Чемпіонат Росії, 25-й тур

ЦСКА - Спартак 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 42 Макгіді, 0:2 - 46 Арі, 1:2 - 73 Муса, 2:2 - 90, пенальті Дзагоєв.

ЦСКА - Акінфєєв, Маріо Фернандес, В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Цауня (Хонда, 46), Вернблум, Тошич, Вагнер Лав, Дзагоєв, Муса.

Спартак - Дикань, Макєєв (К. Комбаров, 46), Боккетті, Сухі, Д. Комбаров, Вукоєвич, Каріока, Макгіді, Яковлєв, Арі (Чельстрем, 71), Мовсісян (Уоріс, 50).

Зеніт - Краснодар 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 90 Данні.

Анжи - Динамо 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: 0:1 - 36 Нобоа, 1:1 - 39 Буссуфа, 2:1 - 51 Жирков, 3:1 - 67 Ето'О, 3:2 - 73 Гатагов, 3:3 - 88 Кураньї.

Мордовія - Волга НН 1:3 (1:0, 0:3)

Голи: 1:0 - 40 Р-н Мухаметшин, 1:1 - 79, пенальті Сапогов, 1:2 - 82 Білозеров, 1:3 - 86 Саркісов.

Крилья Совєтов - Аланія 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 11 Горо, 2:0 - 44 Ангбва, 2:1 - 88 Пріскін.

Кубань - Локомотив 0:0 (0:0, 0:0)

Амкар - Рубін 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 26 Рондон, 1:1 - 84 Канунніков.