Приїжджих гостей волонтери опитували про їх ставлення до України, умов проживання, сервісу. Волонтер Анастасія Хлапоніна розповідає, що всі опитані нею іноземці (британці, шведи, бельгійці) відмітили, що враження від України у них кращі, ніж попереджали.
"Їм подобається Київ, наші люди, дружня атмосфера у фан-зоні. Лише ціни на проживання були зависокі, - відмітили деякі фани. А от дешеве пиво їх приємно вразило. Тут його у фан-зоні достатньо, і гості не втрачають нагоди пропустити келих-другий".
Анастасія говорить, що відвідувачі столичної фан-зони привітні та веселі. "Коли я підійшла до одного британця з проханням заповнити анкету, у нього на столі стояло пиво, яке можна було відсунути і покласти аркуш для зручності. Це я йому і запропонувала, а він усміхнувся і сказав "turn around" (поверніться) і заповнив анкету у мене на спині.
Інший теж пожартував - сказав , що не може писати, бо він сліпий. Я вибачилась і поспівчувала, а він сказав "I'm joking"" (я жартую) і допоміг мені.
Знайомляться з дівчатами, музеї не шукають
Також гості часто цікавляться хорошими ресторанами, нічними клубами, магазинами. Про культурні пам'ятки не запитують. У волонтерів є спеціальні книжечки-гіди та карти з екскурсійними маршрутами. "У фан-зоні в мене ні разу не запитали ні про музеї, ні про пам'ятники", - говорить Анастасія. "Часто знайомляться з дівчатами волонтерками, розпитують, чому ми тут працюємо, обмінюються контактами".
Сувенірні лавки шукають, здебільшого, українці. Вони також питають про Фунтіка, який не втрачає й досі популярності у фан-зоні. "Коли кажеш людям, що хряк знаходиться за туалетом – дивуються і не завжди вірять. А він, дійсно, сидить у дерев'яній клітці за одним із санвузлів біля виходу з метро "Хрещатик".
Коментарі