неділя, 07 березня 2010 15:59

Возняк виграв золото в гонці переслідування на ЧЄ

Український біатлоніст-юніор Андрій Возняк виграв золоту медаль у гонці переслідування на Чемпіонаті Європи в естонському місті Отепяя.

12,5 кілометрів він подолав за 35 хвилин і 38 секунд. На чотирьох вогневих рубежах наш земляк промахнувся лише одного разу.

Нагадаємо, що днем раніше в спринті Андрій Возняк був четвертим.

Другим на фініші в гонці переслідування виявився Чемпіон Європи в спринті росіянин Максим Буртасов. Третім приїхав білорус Володимир Аленішко.

Чемпіонат Європи, гонка переслідування, юніори

1. (4). Андрій Возняк (Україна) - 35.38,6 (0 +0 +1 +0)

2. (2). Максим Буртасов (Росія) +30,8 (1 +1 +1 +1)

3. (3). Володимир Аленішко (Білорусь) +1.17,2 (0 +0 +1 +1)

...

17. (30). Михайло Сердюк (Україна) +3.56,5 (1 +1 +1 +2)

35. (38). Віталій Соколюк (Україна) +6.38,9 (2 +1 +1 +1)

39. (36). Віталій Кoзловский (Україна) +6.56,4 (4 +0 +1 +1)

Нагадаємо, що вчора, 6 березня, у спринтерській гонці українські біатлоністки Валентина та Віта Семеренко вибороли золоту та бронзову медалі навідкритому Чемпіонаті Європи, що проходить в Естонії . Сьогодні в гонці переслідування на 10 км не було рівних Віті Семеренко.

За матеріалами Корреспондент.net, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Возняк виграв золото в гонці переслідування на ЧЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua