пʼятниця, 15 липня 2011 08:45

"Ворскла" стартувала з перемоги у другому кваліфайраунді Ліги Європи

Полтавська "Ворскла" 14 липня з рахунком 2:0 на виїзді обіграла команду "Гленторан" з Північної Ірландії в першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Европи-2011/2012, говориться в повідомленні ЛігаБізнесІнформ.

Вже після першого тайм "Ворскла" впевнено вигравала. Рахунок у матчі відкрив Роман Безус на 29-й хвилині гри після подачі кутового. Через дев'ять хвилин Ахмед Янузі подвоїв рахунок в матчі. Перед самою перервою господарі могли відіграти один м'яч, але Величко врятував свої ворота після удару Черрі.

У другому таймі українська команда зменшила оберти і більше думала про те, як зберегти переможний рахунок. Полтавчани цілком могли і пропустити, але Величко пару разів чудово рятував свою команду.

У підсумку "Ворскла" втримала перемогу і практично гарантувала собі вихід в наступний раунд кваліфікації.

Гра у відповідь відбудеться через тиждень в Полтаві.

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" стартувала з перемоги у другому кваліфайраунді Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua